Лічильник переїздів: 7082

Всем доброго времени суток! Переезжали со Львова в другой город. Практически вся квартира (некоторая мебель - тяжеленная). Позвонил ребятам в субботу, сказали, что со мной свяжется менеджер (к слову сказать, начало разговора было на украинском, но переключились на русский - респект вам!). Менеджер перезвонил через 5 минут, СПРОСИЛ разрешения приехать когда МНЕ удобно!!! Приехал в воскресенье утром, всё посчитал (глаз-алмаз у него, предложил коробок в аренду, именно их и не хватало!!!), договорились о дате и времени переезда. Минута в минуту, приехали ребята, разобрали мебель, упаковали, загрузили всё в машину, перевезли, занесли в новую квартиру, распаковали, смонтировали и установили куда я попросил, и мусор после себя вынесли! Это просто мега-крутой сервис, я буду всем рекомендовать "УРА! Переїзд". Финансовый вопрос: ориентировочно я и расчитывал на эту сумму, но не с таким сервисом! Ребята, спасибо Вам еще раз! Вы реально крутые! Оценка однозначно 5 :)

Пакети послуг для комерційного переїзду

комерційний переїзд пакети послуг

Важко знайти компанію, яка хоча б один раз за час свого існування не змінювала місце розташування і не переживала такого явища, як офісний або складський переїзд.

Ще кілька років тому майже всі роботи, починаючи з пошуку транспорту, і закінчуючи участю у вантажно-розвантажувальних роботах, працівники офісу виконували самостійно. Це не тільки викликало обурення персоналу, а й негативно впливало на робочий процес. Замість того, щоб продавати товар новому клієнту, Ваш менеджер в цей час переносив меблі.

А якщо додати до цього пошкодження меблів та дорогої офісної техніки, спричинене непрофесійним підходом, відсутністю пакувального матеріалу, неправильно організованою логістикою, то стає зрозумілим, чому попит на послуги мувінгових компаній постійно зростає.

Які пакети ми пропонуємо?

Розробляючи стратегію компанії, своїм пріоритетним завданням ми визначили максимальне задоволення потреб наших клієнтів. А клієнтів у нас багато і кожен з них індивідуальний, має свої потреби і очікування. І для того щоб кожен замовник зміг підібрати оптимальний для себе варіант надання послуг по переїзду, ми пропонуємо пакети «Економ», «Базовий» та «Еліт».

При формуванні пакетів ми керувалися власним досвідом, аналізуючи попит та потреби наших клієнтів.

Економ варіант буде цікавий малому бізнесу та приватним підприємцям, які тільки починають свою діяльність і для яких питання «ціни» має першочергове значення.

Базовий варіант зацікавить підприємства середнього бізнесу, торгівельні компанії, магазини і т.д.

Еліт пакет розроблений для компаній, які не обмежені фінансово, але обмежені в часі - словом для послуг перевезення офісу.

Та незалежно від обраного пакету чи окремої послуги ми гарантуємо:

  • високу якість обслуговування;

  • 100%-ву безпеку вантажу;

  • дотримання термінів, обумовлених в договорі;

  • не перевищення початкового кошторису;

  • привітні та кваліфіковані вантажники;
  • бонуси та знижки.

Завдання Ваших працівників – збільшення прибутку Вашої компанії. Завдання наших працівників – зробити все можливе, щоб їх від цього ніщо не відволікало!

У таблиці нижче Ви можете ознайомитись з набором послуг, які включені в кожен з пакетів. Отримати більш детальну консультацію можна, зв’язавшись з нашими менеджерами.

Послуги які надаютьсяПакет
Економ Базовий Еліт
1 Безкоштовний виїзд менеджера для оцінки вартості робіт та терміну проведення робіт + + +
2 Підбір необхідного вантажного автомобіля для перевезення + + +
3 Робота вантажників по навантаженню автомобіля + + +
4 Робота вантажників по розвантаженню автомобіля + + +
5 Пакування меблів у захистну упаковку (без розбору) - + +
6 Розбирання меблів й упакування їх у захисну упаковку (дозволяє суттєво зекономити місце у вантажній машині і
забезпечує найвищий ступінь безпечного перевезення)
- - +
7 Розпакування та збір меблів - + +
8 Пакування речей у коробки та їх фасування - - +
9 Розпакування речей та розміщення на попередні місця - - +
10 Демонтаж та монтаж люстр, карнизів, жалюзі, картин тощо - - +
11 Страхування вантажу від ушкодження (2% вартості) - - +
12 Прибирання пакувального матеріалу - + +
13 Оренда пакувального матеріалу до 5 днів по стандартних тарифах + - -
14 Оренда пакувального матеріалу до 5 днів із 20% знижкою від стандартних тарифів - + -
15 Оренда пакувального матеріалу до 5 днів із 40% знижкою від стандартних тарифів - - +