Переїзд торгової точки, магазину, аптеки | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Швидко якісно тверезі та охайні працівники!Все вчасно,ціни пристойні.Дуже сподобалось

Переїзд торгової точки – ми допоможемо Вам змінити локацію

перевезення магазину

Якщо реклама – це рушійна сила торгівлі, то торгівля – це двигун економіки. Так було, є і буде. А враховуючи, що бізнес, як і дитина, при хорошому догляді швидко зростає і потребує більшого простору, то завжди будуть замовлення на переїзд торгової точки.

Зміна локації торгівельного павільйону чи кіоску, або навіть цілого магазину, може бути зумовлена розширенням асортименту товарів, бажанням стати ближче до клієнта, зміною умов оренди і т.д.

На перший погляд здається, що перевезення торгової точки – це як складський чи офісний переїзд. Але це не так. В першу чергу на організацію переїзду впливає спеціалізація самого магазину чи торгового об’єкту.

 

Магазин або торгова точка можуть бути:

  • універсальними; 
  • вузькоспеціалізованими;
  • змішаними; 
  • комбінованими.

Саме тип торгового об’єкту, його площа, наявність спеціального оснащення визначає технології переїзду, вибір вантажного транспорту, принцип формування бригади спеціалістів.

Мувінг торгової точки від компанії «УРА! Переїзд» включає демонтаж:

  • торгівельного обладнання; 
  • вітрин; 
  • стелажів; 
  • демонстраційних стендів; 
  • холодильного обладнання; 
  • інших конструкцій торгівельного призначення.

Але унікальність нашої пропозиції полягає не тільки в тому, що всі роботи з переїзду будуть виконані безпечно для вантажу, економно для бюджету, та майже непомітно для Вашого бізнесу, а ще й в тому, що окрім демонтажних робіт ми пропонуємо монтаж всіх демонтованих меблів та обладнання, немалою перевагою для таких перевезення є і можливість отримання в оренду пакувальних матеріалів.

В нашій команді працюють різні спеціалісти (такелажники, електрики, столяри), що дозволяє нам якісно транспортувати системи вентиляції та кондиціонування, системи відеонагляду, офісну техніку та інше електрообладнання.

Не залежно від спеціалізації торгової точки чи магазину, ми гарантуємо безпечний, швидкий і економічний переїзд.

До речі, про економію грошей та часу

Якщо питання економії коштів для Вас в пріоритеті – ми пропонуємо пакет мувінгових послуг «Економ» (більше про пакети послуг). Специфіка пакету – це виконання основних робіт по переїзду при мінімальних грошових витратах з боку замовника.

Пакет «Базовий», який передбачає надання більшого асортименту мувінгових послуг, обійдеться трошки дорожче. Але, враховуючи перелік включених в пакет робіт, витрати себе виправдають.

Використання пакету «Еліт» дозволить перевезти магазин не тільки швидко, але й без Вашої участі. Після підписання контракту на надання мувінгових послуг в форматі «все включено», Вам залишається тільки змінити адресу на конверті.

Нам довіряють перевозити і величезні будівельні гіпермаркети, спеціалізовані аптеки і маленькі, але дорогі, бутики брендового одягу та ювелірних прикрас!