Новини | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Користувались послугами компанії два дні, для переїзду з одного офісу в інший. Впринципі все добре, хлопці (Іван та Андрій) ввічливі, акуратні, з роботою справились добре. Єдине зауваження - те, що на другий день переїзду ми просили велику машину, щоб забрати все за один раз, а приїхав бус, і довелось їздити 2 рази. Тому оцінка 4. А загалом - ми дуже вдячні!)

7 річниця святкування мувінгової компанії УРА! Переїзд пройшла на УРА!

Цьогоріч святкування виявилося удвічі приємним: завдяки нашим клієнтам вдалося зібрати гроші на лікування маленького хлопчика Арсена Бориса із м. Скалат, Тернопільської області у вигляді суми – 9775 грн. Гроші були зібрані та передані матері хлопчика – Надії Борис.

Детальніше: 7 річниця святкування мувінгової компанії УРА! Переїзд пройшла на УРА!

Благодійна акція від «УРА! Переїзд»


Друзі! 1 квітня 2021 року компанії «УРА! Переїзд» виповнюється 7 років. Цього року ми вирішили зробити наш день народження особливим і підтримати челендж, який започаткував Маркіян Ярусевич #благодійнийденьнародження.

Детальніше: Благодійна акція від «УРА! Переїзд»

Результати YouTube-конкурсу від УРА! Переїзд

З 1.08.20-30.09.20 компанія УРА! Переїзд проводила конкурс. Правила були досить прості: учасники мали слідкувати за виходом YouTube-відео на каналі компанї, скласти кодове слово та виграти приз. У розіграші взяло участь 16-ть учасників, з яких 14-ть надіслали правильну відповідь. 

Детальніше: Результати YouTube-конкурсу від УРА! Переїзд

Відомі та авторитетні ЗМІ говорять вголос про відому в Україні мувінгову компанію

ЗМІ про УРА! Переїзд

Переїзд – завжди клопітка та відповідальна справа. Кожен, хто стикався з цим, неминуче задавався питанням, як знайти, замовити та правильно обрати мувінгову компанію та полегшити етап переїзду. Можна знайти й обрати компанію, звернувшись по допомогу друзів, перевірених агентств або самостійно здійснити її пошук ресурсами Інтернет.

Детальніше: Відомі та авторитетні ЗМІ говорять вголос про відому в Україні мувінгову компанію

YouTube-конкурс від «УРА! Переїзд»: збирай кодове слово та вигравай подарунок

конкурс Ютуб

Компанія «УРА! Переїзд» — не тільки провідний український перевізник, але й фірма, яка дарує круті та корисні подарунки. З 1.08.20-30.09.20 компанія проводить конкурс, правила досить прості: слідкуйте за YouTube-відео з 1.08.20-30.09.20, складайте слово та вигравайте призи. Переможців буде обрано згідно з умовами конкурсу.

Детальніше: YouTube-конкурс від «УРА! Переїзд»: збирай кодове слово та вигравай подарунок

Шалений конкурс від "УРА! Переїзд": проходь квест і забирай свою нагороду!

конкурс від мувінгової компаніїПочинаючи з середини червня кожен з вас може перевірити себе на уважність і кмітливість, адже мувінгова компанія "УРА! Переїзд" влаштовує конкурс! Розіграш стартує 15 червня і триває до 21 червня включно.

Детальніше: Шалений конкурс від "УРА! Переїзд": проходь квест і забирай свою нагороду!

Конкуренти рекомендують — черговий раз був підтверджений статус лідера мувінгових послуг компанії «УРА! Переїзд»

Ми лідери мувінгових послугРинок мувінгових послуг постійно поповнюється новими компаніями, які готові запропонувати свої послуги з організації переїзду з місця на місце. Проте далеко не усі з них надають чесну інформацію про виконану роботу. Існують такі організації, які вводять в оману своїх потенційних клієнтів. Викладаючи на своєму сайті невідповідну дійсності інформацію, запозичену в «УРА! Переїзд», вони ще раз доводять безперечний факт — наша мувінгова компанія найкраща, адже на неї рівняються конкуренти.

Детальніше: Конкуренти рекомендують — черговий раз був підтверджений статус лідера мувінгових послуг компанії...

З компанією «УРА! Переїзд» переїжджати весело і душевно!

Душевний та веселий переїздПереїзд - це завжди відповідальний та кропіткий захід, який вимагає багато уваги, часу і сил. Саме тому ми правильно плануємо свою роботу і всебічно піклуємося про своїх клієнтів, здійснюючи перевезення вантажів завжди якісно, ​​душевно  та весело.

Детальніше: З компанією «УРА! Переїзд» переїжджати весело і душевно!

Новий виток розвитку: партнерство між компанією "УРА! Переїзд" та SoftServe

Переїзд зі знижкоюКомпанія «УРА! Переїзд» стала партнером найбільшої ІТ-компанії  українського походження та прийняла участь у програмі SoftServe Discount Program. Маючи колосальний досвід в наданні послуг з перевезення та вантажних робіт, мувінгова компанія вже встигла наростити свою клієнтську базу і постійно прагне до її розширення.

Детальніше: Новий виток розвитку: партнерство між компанією "УРА! Переїзд" та SoftServe

Отримай знижку 28% на честь 28 річниці Незалежності України!

знижка 28 відсотків на честь дня Незалежності України

Для українців День Незалежності — свято надзвичайно важливе і багате на події в кожному місті країни. В цьому році Україна святкуватиме вже 28 річницю своєї незалежності. А саме тому кожен небайдужий до своєї країни українець буде відзначати свято з особливим розмахом. День, коли проголошується незалежність, звичайно, вкрай важливий для кожної країни, але саме українці так довго за це боролися, що з меншим розмахом святкувати це свято було б дивно.

Детальніше: Отримай знижку 28% на честь 28 річниці Незалежності України!

Перевезення офісу компанії «Бельгійське Містечко»

Переїзд офісу компанії: фото Фахівці компанії «УРА! Переїзд» не бояться складних завдань і завжди виконують свої зобов'язання на відмінно. Саме тому кожне нове завдання спеціалісти сприймають як черговий виклик за допомогою якого можна довести та підтвердити свій професіоналізм  в області надання послуг вантажоперевезення.

Детальніше: Перевезення офісу компанії «Бельгійське Містечко»

Компанія «УРА! Переїзд» влаштувала благодійний день народження

П’ятий день народження компанії відзначився благодійністюНезважаючи на те, що мувінгова компанія «УРА! Переїзд» з’явилася на українському ринку нещодавно, попит на її послуги постійно росте. Заснована 1 квітня 2014 року, в цьому році компанія відзначала своє п’ятиріччя. На честь ювілея ми вирішили підтримати челендж Маркіяна Ярусевича, та створити особливе свято — благодійний день народження.

Детальніше: Компанія «УРА! Переїзд» влаштувала благодійний день народження

Переможці квест-конкурсу 2.0. від "УРА! Переїзд"!

конкурсВ період з 1 по 8 листопада включно ми проводили квест-конкурс на своїй сторінці у Фейсбуці. За умовами учасники повинні були виконати 3 кроки для того, щоб брати участь у розіграші цінних призів. Однією з умов було знайти код "УРА! Конкурс 2.0." Детальніше про конкурс можна почитати у пості.

Детальніше: Переможці квест-конкурсу 2.0. від "УРА! Переїзд"!

У Фейсбуці відбувся розіграш призів від компанії «УРА! Переїзд»!

конкурс від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» з 18 до 25 вересня цього року проводила конкурс за дуже простими правилами участі. Щоб прийняти участь та виграти круті та корисні подарунки необхідно було виконати декілька умов та знайти на офіційному сайті мувінгової компанії секретний код.

Детальніше: У Фейсбуці відбувся розіграш призів від компанії «УРА! Переїзд»!

Розрахунок за переїзд криптовалютою

розрахунок криптовалютою

Перша професійна мувінгова компанія Львова – «УРА! Переїзд» розвивається в ногу із сучасними технологіями пропонуючи своїм клієнтам не тільки якісні послуги по перевезенню, але і зручні варіанти їх оплати. Сьогодні клієнти можуть обрати один із наступних методів оплати наших послуг:

Детальніше: Розрахунок за переїзд криптовалютою

Допомога бійцям АТО від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»

допомога бійцям АТО

Період новорічних свят – це час миру та добробуту, коли сім`ї збираються разом за великим столом та діляться своїми радощами з близькими. Але є українці, яким, на жаль, не вдалось зустрічати Новий рік та Різдво вдома. Це бійці, що захищають суверенітет України на сході.

Детальніше: Допомога бійцям АТО від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»

Партнерство з мувінговою компанією «Переїзд? ЛЕГКО!»: разом до нових досягнень

партнерство з компанією Переїзд? ЛЕГКО!Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» уже встигла завоювати свою аудиторію у місті Львові, надаючи якісні та доступні послуги, гарантуючи акУРАтність проведення вантажних робіт та перевезення майна. Крім того, ми завжди раді ділитися своїм досвідом та допомагати іншим виходити на новий рівень надання мувінгових послуг.

Детальніше: Партнерство з мувінговою компанією «Переїзд? ЛЕГКО!»: разом до нових досягнень

Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»

Команда мувінгової компанії в процесі навчання Наша компанія серйозно ставиться до кожної дрібнички в роботі, постійно підвищує показники ефективності і стандарти обслуговування та виходить на нові рівні мувінгового сервісу.

Детальніше: Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»

Виграй квиток на «Машина Времени» у Львові: «Світом править любов»


Розіграш квитка на концерт групи «Машина Времени» 22 листопада у Львові відбудеться легендарна подія – у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької у рамках українського туру буде виступати група «Машина Времени» на чолі з незмінним солістом Андрієм Макаревичем.

Детальніше: Виграй квиток на «Машина Времени» у Львові: «Світом править любов»