Лічильник переїздів: 2497

Так сталось, що протягом місяця виникла необхідність перевезти ще один офіс на нове місце. Ні хвилини не сумнівався з ким мати справу. "Ура переїзд" знову справились "НА УРА". Все зробили чітко, швидко та якісно. Не можу не відзначити толерантність та солідність Маркіяна в роботі з замовником. Команда також була на висоті, а Настя вносила в процес багато позитиву та посмішок. Одним словом - МОЛОДЦІ !!! ТАК ТРИМАТИ !!!

Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»

Спортивні вантажникиПереїзд – справа відповідальна, і займатися нею повинні виключно відповідальні люди, з практичними та теоретичними навичками. Мова зараз не тільки про логістів, менеджерів та водіїв. Сьогодні ми поговоримо про вантажників та їх важку працю.

Детальніше: Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»

Українські солдати і допомога «УРА! Переїзд» або як ще можна підтримати наших хлопців

Допомога АТОЛисти, які отримують українські військові з побажанням швидкого одужання та словами подяки за те, що вони роблять, по-справжньому надихають цих чоловіків і підтримують їх бойовий дух. Що ми можемо ще зробити для того, щоб болісні дні, проведені поза домом, пройшли не так болісно?

Детальніше: Українські солдати і допомога «УРА! Переїзд» або як ще можна підтримати наших хлопців

Перевезення компанії Sigma від «УРА! Переїзд»

Sigma

Здійснивши переїзд вже не одного офісу, працівники «УРА! Переїзд» виділили для себе критерії, за якими вони легко характеризують майбутнє перевезення компанії, грунтуючись на специфіці її роботи. Наприклад, перевезення компанії, яка займається розробкою програмного забезпечення, має наступні особливості:

Детальніше: Перевезення компанії Sigma від «УРА! Переїзд»

Новий брендований бус від «УРА! Переїзд» на дорогах Львова

Брендований бусЖовтий колір асоціюється з сонцем, теплом та позитивом. Яскравий, він привертає до себе увагу та стимулює людину до дії. Компанія «УРА! Переїзд» рада повідомити, що тепер у нас в гаражі є «сонячна» машина, що перевозить речі з гарним настроєм. Дізнатися її в місті Ви зможете завжди, адже автомобіль брендований – з його боків посміхається фірмовий знак «УРА! Переїзд» - фіолетова вантажівка.

Детальніше: Новий брендований бус від «УРА! Переїзд» на дорогах Львова

Як перевезти медичне обладнання вчасно та надійно

Перевезення лабораторії

Медичне обладнання — річ не тільки важка, але й тендітна. Про це працівники компанії «УРА! Переїзд» знали і раніше, але нещодавно їм стався випадок дізнатися й особливості перевезення цих життєво важливих апаратів.

Детальніше: Як перевезти медичне обладнання вчасно та надійно

Людяність. Єдність. Україна

Перевезення родини Василя СліпакаНещодавно на сайті «УРА! Переїзд» з’явився вдячний відгук, який ми не можемо не коментувати. На тлі нерадісних подій, що зараз відбуваються, нашу країну об'єднує те, що за задумом когось навпаки мало б посварити український народ. Але, слов'янські звички і традиції не так просто стерти зі свідомості, тому ми всі схильні до підтримки близької нам людини і надаємо допомогу в скрутну хвилину навіть незнайомим людям.

Детальніше: Людяність. Єдність. Україна

«УРА! Переїзд» пропонує новий рівень перевезення речей: без пакування, без прасування

Мобільні вішалкиНещодавно до нас звернувся новий клієнт, начебто зі звичним завданням – перевезти речі. Але було в цьому замовленні дещо незвичайне і команда «УРА! Переїзд» не змогла встояти перед новими труднощами. Адже тільки вирішуючи їх, удосконалюючи свій сервіс і пропонуючи Вам вже нові послуги, засновані на Ваших потребах, ми ростемо у своїх очах.

Детальніше: «УРА! Переїзд» пропонує новий рівень перевезення речей: без пакування, без прасування

Як може бути пов'язаний ваш переїзд і благодійна допомога львівським громадянам

благодійна допомога львівським громадянамПро те, що під час переїзду багато меблів залишається не потрібними господарям, «УРА! Переїзд» знає не з чуток. Наша команда часто стає свідком того, як не тільки меблі, що дісталися господарям у спадок, залишається на попередньому місці проживання, але і практично нові речі шукають інших власників.

Детальніше: Як може бути пов'язаний ваш переїзд і благодійна допомога львівським громадянам

Незвичайне замовлення з пригороду Львова або особливості сільського переїзду

Перевезення в селоСело Верхня Білка знаходиться трохи більше ніж 20 км від м. Львова. Але ці півгодини їзди відкривають зовсім інший світ: чисте повітря, жива природа, можливість самому забезпечувати себе свіжим провіантом найвищої якості. Саме такої обстановки не вистачало нашим героям, що звернулися за послугами квартирного переїзду до «УРА! Переїзд».

Детальніше: Незвичайне замовлення з пригороду Львова або особливості сільського переїзду

Транспортування музичних інструментів. Якісна допомога від «УРА! Переїзд»

Перевезення концертного роялюІнструмент для музики – це його дитя або кращий друг. Тому грати на  ідентичному, але не звичному і рідному роялі, домбрі, арфі, тромбоні тощо є справжніми тортурами для творчої людини. Адже інструмент треба гарно знати, відчувати, розмовляти, ділитися думками і емоціями. З чужим музичним пристроєм, як і з незнайомою людиною, це дуже складно. Тому професійні музики на кожен концерт приїздять зазвичай із власним інструментом.

Детальніше: Транспортування музичних інструментів. Якісна допомога від «УРА! Переїзд»

«УРА! Переїзд» шукає вантажників

Вакансія вантажника у Львові

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» відкриває додаткові вакансії вантажників. Нам потрібні міцні, але чуйні і відповідальні представники сильної статі.

Детальніше: «УРА! Переїзд» шукає вантажників

Перевезення мобільного офісу будівельної компанії «Фамілія»

Перевезення білих меблівБудівельна компанія Фамілія поважає та вшановує сімейні цінності. І коли постало питання про перевезення їх мобільного офісу на нове місце, вони, вважаючи свою компанію великою родиною, підійшли до справи серйозно і вирішили звернутися до професіоналів.

Детальніше: Перевезення мобільного офісу будівельної компанії «Фамілія»

Перевезення «живих стін»

Мувінг живої стіни

«Жива стіна» - це нове дизайнерське рішення в оформленні приміщень. Завдяки цьому «зеленому килиму» з живих рослин навіть в галасливому місті можна бути ближче до природи; квіти заспокоюють нервову систему і очищують повітря в кімнаті.

 

 

 

Детальніше: Перевезення «живих стін»

«УРА! Переїзд» на сайтах відгуків

Позитивні відгуки, мувінгова компаніяЩе нещодавно отримати достовірну інформацію про товар або послугу можна було тільки за допомогою особистого спілкування або так званого «сарафанного радіо». Але час не стоїть на місці, і зараз обговорити фірму-виконавця тих чи інших робіт або послуг можна на спеціальних сайтах.

Детальніше: «УРА! Переїзд» на сайтах відгуків

Великі вантажі – нам під силу

 Навантаження великої вагиПеревезти домашній статок або меблі з офісу – це просто і швидко. Будь яка компанія-перевізник зробить потрібну роботу за декілька годин.

 

 

Детальніше: Великі вантажі – нам під силу

Пригоди при переїзді

Як не можна робити під час переїзду

Є дуже гарне прислів’я «переїзд – гірше пожежі». Так воно і є, якщо Ви обрали неправильну стратегію. Треба пам’ятати велику кількість усіляких дрібниць, потурбуватися про речі, домашніх улюбленців та безпорадних родичів. Але важко осягнути неосяжне самостійно!

 

 

 

 

 

Детальніше: Пригоди при переїзді

Нові партнери компанії «УРА! Переїзд»

Нові партнери компанії Ми постійно працюємо над розвитком нашої компанії, розширенням та якістю послуг. До дружньої сім’ї партнерів компанії «УРА! Переїзд» долучилось підприємство «Корпорація дизайну DM Group».

 

Детальніше: Нові партнери компанії «УРА! Переїзд»