7 річниця святкування мувінгової компанії УРА! Переїзд пройшла на УРА!

Лічильник переїздів: 7888

Корокто: в 4-й (ЧЕТВЕРТИЙ!!!) раз скористався послугами "Ура! Переїзд"! Я дуже задоволений швидкістю та якістю сервісу. Рекомендував і продовжую рекомендувати усім своїм друзям та знайомим цю несамовиту компанію! Ще раз - Щиро дякую Вам, хлопці!

7 річниця святкування мувінгової компанії УРА! Переїзд пройшла на УРА!

Цьогоріч святкування виявилося удвічі приємним: завдяки нашим клієнтам вдалося зібрати гроші на лікування маленького хлопчика Арсена Бориса із м. Скалат, Тернопільської області у вигляді суми – 9775 грн. Гроші були зібрані та передані матері хлопчика – Надії Борис.

Програма святкування

Персонал – наша друга сім’я, тому ми не могли його оминути. Уявіть, дехто з нами вже майже 6-ть років! Тому програма святкування була дуже насичена і цікава.

Для наших працівників була проведена надзвичайно пізнавальна екскурсія містом Львів – місцем де ми живемо, працюємо та про яке ми так мало знаємо.

Виявляється, що кожна вуличка та будинок мають свою неймовірну історію.

Надзвичайно цікавим для всіх виявився центр Львова, де усі мали можливість побачити новий фонтан з водою, що грав під музику з оперного театру. Святкування продовжилося активним відпочинком, а саме командною грою у пейнтбол. Щодо гри: ніхто не постраждав та не травмувався, а задоволення було неймовірним. Цікаво, що багато хто грав у цю гру вперше.

Найкращі працівники УРА! Переїзд

Неочікуваним стало відзначення найкращих працівників компанії, серед них:

  • Юрочко Володимир;
  • Хропот Андрій;
  • Білоусов Михайло;
  • Гогут Іван;
  • Серякова Людмила та ін.

Дякуємо вам, колеги, за високоякісну роботу, бажаємо міцного здоров’я та нових професійних звершень.

Родзинка святкування

Кожен день народження не обходиться без величезного торта. От і наші скромні 7-м рочків не стали винятком. Смачний торт став окрасою свята, а його презентація відбулася на вищому рівні: під живу музику нашого талановитого колеги – Іваськів Богдана. Саме завдяки йому свято набуло надзвичайної музичної атмосфери.

Мувінгові послуги

Колектив компанії УРА! Переїзд повернувся до звичної роботи та готовий до нових викликів та звершень. Слідкуйте за інформацією на нашому каналі у Youtube, Facebook групі та змінюйте життя на краще.

«Змінюй життя легко, та передавай усі клопоти по організації переїзду професіоналам».