Лічильник переїздів: 7220

Два тижні тому я подзвонила в агенцію "Ура переїзд!", і попросила допомогти з переїздом у той самий день (ну як день.. в найближчі декілька годин). Я з'їзжала з квартири, де мала віддати ключи о восьмій вечора і переїжджала у нову, яку орендувала лише вранці. Вільних вантажних машин не було. Але менеджер, який приймав замовлення, зорієнтувався дуже швидко, оцінив кількість наших речей, взяв мінівен і під'їхав сам вже за пів години. Ну що сказати, не були б хлопці в "Ура переїзд!" такі розторопні, сиділа б я зі своїми речами під домом ще Бог зна скільки років. Мої речі якраз вмістилися у мінівен і за годину я вже була в новій оселі. Не можу уявити, щоб переїзд пройшов легше. Дякую, що не стали пояснювати що треба робити все заздалегідь, а просто приїхали. Сподіваюсь, ви збережете якість своїх послуг на тому ж рівні, бо я маю намір рекомендувати вас своїм друзям. Дякую!

Допомагати може кожен: компанія «УРА! Переїзд» передала бійцям на фронті найнеобхідніші речі

Допомагаємо військовимСьогодні наша країна переживає не найкращі часи. Тисячі наших співвітчизників вимушені захищати незалежність України, жертвуючи спілкуванням з родинами, своєю кар’єрою, а інколи навіть покладаючи своє життя заради миру.

Будучи соціально відповідальною та розуміючи актуальність та необхідність всебічної підтримки військових з боку населення, мувінгова компанія «УРА! Переїзд» завжди долучається до різних ініціатив, спрямованих на збір коштів та необхідних речей для бійців АТО. Для працівників компанії це особлива місія – відповідальність перед країною.

Підтримка бійців – підтримка країни

Цього разу військовослужбовцям на Схід України було відправлено пакунок необхідних речей. Нами були закуплені спеціальні герметики та змазки, котрі стануть у нагоді ремонтному відділенню 72-ї бригади, яка знаходиться під Маріуполем. Також до пакунку було включене різноманітне канцелярське приладдя, якого дуже часто не вистачає бійцям для організації своєї роботи та дозвілля. Загальна сума, витрачена на даний набір речей, склала 1 751,93 грн.

Допомога в найнеобхіднішому посильна кожному

Хочемо вкотре нагадати, що сьогодні надати посильну допомогу може кожен бажаючий. Чимало проектів та ініціатив є відкритими для населення, та готові приймати не лише фінансову допомогу, але й різноманітні речі – від продуктів харчування до військового приладдя. Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» не стоїть осторонь, а займається збором та закупівлею тих основних речей, які є найнеобхіднішими для тієї чи іншої бригади бійців у зоні АТО. Працівники розуміють актуальність та гостроту проблеми, а саме потреби військових в найнеобхіднішому, а тому завжди готові надати посильну допомогу.

Сьогодні вони захищають нас! Тому ми повинні знайти сили та час для допомоги їм! Ця проста істина сьогодні є ключовою для нашої країни.