Лічильник переїздів: 5812

Зрогумів що поревозити весь свій хлам своїм легковим автомобілем не хочу почав гуглити та натрапив на ваш сайт. Переїзд відбувався у неділю 04.02.18: зателефонував, дуже класно проконсультували по автомобілю який підійде та кількості вантажників(не намагались впарити на більшу кількість часу, та більше авто). Домовились на 14 годину і рівно о 14 - дзвінок у двері, це були два хлопці:Тарас та Олександр, приїхали вони на чорному, чистому як ззовні, так і всередині спрінтері. Носили все швидко та головне обережно і вже за 2 години речі, деякі меблі та квіти були перевезені з трьох кімнатної у двох кімнатну квартиру. Ще раз велике дякую Тарасу та Олександру і сервісу «Урапереїзд». Буду рекомендувати іншим!

Допомагати може кожен: компанія «УРА! Переїзд» передала бійцям на фронті найнеобхідніші речі

Допомагаємо військовимСьогодні наша країна переживає не найкращі часи. Тисячі наших співвітчизників вимушені захищати незалежність України, жертвуючи спілкуванням з родинами, своєю кар’єрою, а інколи навіть покладаючи своє життя заради миру.

Будучи соціально відповідальною та розуміючи актуальність та необхідність всебічної підтримки військових з боку населення, мувінгова компанія «УРА! Переїзд» завжди долучається до різних ініціатив, спрямованих на збір коштів та необхідних речей для бійців АТО. Для працівників компанії це особлива місія – відповідальність перед країною.

Підтримка бійців – підтримка країни

Цього разу військовослужбовцям на Схід України було відправлено пакунок необхідних речей. Нами були закуплені спеціальні герметики та змазки, котрі стануть у нагоді ремонтному відділенню 72-ї бригади, яка знаходиться під Маріуполем. Також до пакунку було включене різноманітне канцелярське приладдя, якого дуже часто не вистачає бійцям для організації своєї роботи та дозвілля. Загальна сума, витрачена на даний набір речей, склала 1 751,93 грн.

Допомога в найнеобхіднішому посильна кожному

Хочемо вкотре нагадати, що сьогодні надати посильну допомогу може кожен бажаючий. Чимало проектів та ініціатив є відкритими для населення, та готові приймати не лише фінансову допомогу, але й різноманітні речі – від продуктів харчування до військового приладдя. Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» не стоїть осторонь, а займається збором та закупівлею тих основних речей, які є найнеобхіднішими для тієї чи іншої бригади бійців у зоні АТО. Працівники розуміють актуальність та гостроту проблеми, а саме потреби військових в найнеобхіднішому, а тому завжди готові надати посильну допомогу.

Сьогодні вони захищають нас! Тому ми повинні знайти сили та час для допомоги їм! Ця проста істина сьогодні є ключовою для нашої країни.