Допомагати може кожен: компанія «УРА! Переїзд» передала бійцям на фронті найнеобхідніші речі

Лічильник переїздів: 7888

Щиро вдячні за перевезення речей з Львова до Кракова. Все було сплановано та виконано вчасно, дешево і якісно. Будемо рекомендувати при нагоді!

Допомагати може кожен: компанія «УРА! Переїзд» передала бійцям на фронті найнеобхідніші речі

Допомагаємо військовимСьогодні наша країна переживає не найкращі часи. Тисячі наших співвітчизників вимушені захищати незалежність України, жертвуючи спілкуванням з родинами, своєю кар’єрою, а інколи навіть покладаючи своє життя заради миру.

Будучи соціально відповідальною та розуміючи актуальність та необхідність всебічної підтримки військових з боку населення, мувінгова компанія «УРА! Переїзд» завжди долучається до різних ініціатив, спрямованих на збір коштів та необхідних речей для бійців АТО. Для працівників компанії це особлива місія – відповідальність перед країною.

Підтримка бійців – підтримка країни

Цього разу військовослужбовцям на Схід України було відправлено пакунок необхідних речей. Нами були закуплені спеціальні герметики та змазки, котрі стануть у нагоді ремонтному відділенню 72-ї бригади, яка знаходиться під Маріуполем. Також до пакунку було включене різноманітне канцелярське приладдя, якого дуже часто не вистачає бійцям для організації своєї роботи та дозвілля. Загальна сума, витрачена на даний набір речей, склала 1 751,93 грн.

Допомога в найнеобхіднішому посильна кожному

Хочемо вкотре нагадати, що сьогодні надати посильну допомогу може кожен бажаючий. Чимало проектів та ініціатив є відкритими для населення, та готові приймати не лише фінансову допомогу, але й різноманітні речі – від продуктів харчування до військового приладдя. Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» не стоїть осторонь, а займається збором та закупівлею тих основних речей, які є найнеобхіднішими для тієї чи іншої бригади бійців у зоні АТО. Працівники розуміють актуальність та гостроту проблеми, а саме потреби військових в найнеобхіднішому, а тому завжди готові надати посильну допомогу.

Сьогодні вони захищають нас! Тому ми повинні знайти сили та час для допомоги їм! Ця проста істина сьогодні є ключовою для нашої країни.