Лічильник переїздів: 7376

Всем доброго времени суток! Переезжали со Львова в другой город. Практически вся квартира (некоторая мебель - тяжеленная). Позвонил ребятам в субботу, сказали, что со мной свяжется менеджер (к слову сказать, начало разговора было на украинском, но переключились на русский - респект вам!). Менеджер перезвонил через 5 минут, СПРОСИЛ разрешения приехать когда МНЕ удобно!!! Приехал в воскресенье утром, всё посчитал (глаз-алмаз у него, предложил коробок в аренду, именно их и не хватало!!!), договорились о дате и времени переезда. Минута в минуту, приехали ребята, разобрали мебель, упаковали, загрузили всё в машину, перевезли, занесли в новую квартиру, распаковали, смонтировали и установили куда я попросил, и мусор после себя вынесли! Это просто мега-крутой сервис, я буду всем рекомендовать "УРА! Переїзд". Финансовый вопрос: ориентировочно я и расчитывал на эту сумму, но не с таким сервисом! Ребята, спасибо Вам еще раз! Вы реально крутые! Оценка однозначно 5 :)

Допомога бійцям АТО від мувінгової компанії «УРА! Переїзд»

допомога бійцям АТО

Період новорічних свят – це час миру та добробуту, коли сім`ї збираються разом за великим столом та діляться своїми радощами з близькими. Але є українці, яким, на жаль, не вдалось зустрічати Новий рік та Різдво вдома. Це бійці, що захищають суверенітет України на сході.

І саме їм протягом вже 4 років мувінгова компанія «УРА! Переїзд» надає допомогу разом із волонтерами. Таким чином кожен працівник компанії може висловити свою вдячність бійцям, які щодня докладають максимум зусиль для забезпечення мирного неба і щасливого майбутнього для кожного українця.

Допомога для бійців АТО у новорічні свята

свято для українських воїнівЩоб новорічні свята для воїнів АТО пройшли з комфортом, представниками компанії «УРА! Переїзд» було надано 1000 гривень на закупівлю теплого взуття для військових.

Придбанням взуття та його передачею бійцям на сході займався Волонтер – Гошко Зіновій. З ним компанія у питаннях допомоги бійцям співпрацює вже дуже давно. Про його активну діяльність в зоні АТО можна детальніше прочитати на його сторінці у соцмережі Facebook.

Майже щомісяця Зіновій зі священиками та іншими волонтерами організовує збір пожертв у місті Дубляни, що у Львівській області. Усі пожертви, що були зібрані, Зіновій власноруч доправляє у зону АТО на власному автомобілі. Його робота – це вияв справжнього патріотизму, доброти та віри в краще.

Співпраця з Зіновієм Гошко у 2017 році

ЗіновійУсього за 2017 рік компанія «УРА! Переїзд», окрім новорічних свят, ще двічі організовувала допомогу бійцям АТО через Зіновія. Перша пожертва у розмірі 1751,93 гривень на закупівлю ремонтних матеріалів і канцелярського приладдя була зроблена для 72-бригади, розташованої під Маріуполем.

Друга пожертва на суму в 2400 гривень була передана на закупівлю зимового взуття для бійців, а також пального для автомобіля, що відбував на Схід.

Кожна пожертва, що її передає Зіновій, це ще один крок для наших бійців на шляху до перемоги та визволення окупованої території від загарбника.

Саме тому компанія «УРА! Переїзд» висловлює Горшко Зіновію подяку за його активну громадську позицію та діяльність, направлену на підтримку українських воїнів-визволителів. Та щиро бажає йому наснаги, міцного здоров’я і віри у швидке закінчення війни, де переможцем буде кожен небайдужий українець!

Слава Україні! Героям Слава!