Лічильник переїздів: 6051

Відмінний сервіс вантажного перевезення. Пунктуальний "сонячний бус", професійні вантажники, доступні ціни. Все дуже бережно та максимально швидко. Рекомендую!

Допомога пораненому Герою України

Підтримка української армії від компанії УРА! ПереїздФінансова допомога пораненому в АТО Герою України від компанії УРА! Переїзд

12.01.2015  

Компанія УРА! Переїзд дотримуючись задекларованої допомоги пораненому Українському Герою - Сергію Загасайло станом на 12.01.2015р. передала йому на лікування грошові кошти в сумі 1255грн. Ці кошти були зібрані за результатами нашої діяльності за грудень місяць.

Дякуємо всім нашим клієнтам які долучилися до даної акції.

Станом на 12.01.2015р. вже зібрано та передано 5162грн. з яких: 700 грн. на рахунки Міністерства Оборони України; 157 грн. на рахунок батальйону Дніпро – особисто львів’янину Володимиру Парасюку; 200 грн. на лікування пораненого військовослужбовця Кікіну Олександру; 200 грн. на купівлю обмундирування для 80-ї бригади; 250 грн. передано переселенцям із АР Крим, 200 грн. закуплено канцелярських товарів для дитячої клініки Охмадит, а решту суми 3455грн. передано на лікування пораненого Українського Героя - Загасайло Сергія.

Саме на грошовій допомозі Сергію наша компанія сконцентрує свої зусилля у майбутньому.
Дякуємо усім клієнтам, які скористалися послугами нашої компанії та допомогли швидше одужати Українському Герою – Сергію Загасайло.

Надіємося на швидке одужання поранених, закінчення АТО і відновлення миру над українською землею.

Слава Україні!