Лічильник переїздів: 6051

Зауважень до роботи хлопців немає - швидко та акуратно все перевезли. Є зауваження до розрахунку вартості, яка була розрахована на основі попередньої оцінки обсягу роботи і не була перерахована у відповідності до фактичного часу. У перерахунку нам відмовили, мотивуючі тим, що хлопці є зарезервованими за нами на всі 5 годин, незважаючи на те, що фактично переїзд тривав 2,5 години. Виглядає так, що попередня оцінка обсягу робіт була спеціально завищена.

Допомогти може будь-хто, головне захотіти

Передані грошові кошти Герою УкраїниДопомога у лікуванні пораненому Герою України 

Сьогодні наша країна перебуває не тільки у скрутному економічному та фінансовому становищі, але й проводить військові дії з агресором на Сході України. Розуміючи свою відповідальність перед Батьківщиною та її захисниками наша компанія кожного місяця перераховує 5% коштів від будь-якого замовлення на перевезення на допомогу учасникам АТО. Винятком не став і місяць лютий. Так 24.02.2015 року ми передали грошові кошти в сумі 1100 грн пораненому в АТО Українському Герою  - Сергію Загасайло. Ми підтримуємо його вже четвертий місяць і від того часу вже зібрано та передано йому 4555 грн.

Станом на 01.03.2015р. вже зібрано та передано 6262 грн з яких: 700 грн на рахунки Міністерства Оборони України; 157 грн на рахунок батальйону Дніпро – особисто львів’янину Володимиру Парасюку; 200 грн на лікування пораненого військовослужбовця Кікіну Олександру; 200 грн на купівлю обмундирування для 80-ї бригади; 250 грн передано переселенцям із АР Крим, 200 грн закуплено канцелярських товарів для дитячої клініки Охмадит, а решту суми 4555 грн передано на лікування пораненого Українського Героя - Загасайло Сергія.

Дякуємо усім клієнтам, які скористалися послугами нашої компанії та допомогли швидше одужати Сергію.
Надіємося на швидке одужання поранених, закінчення АТО і відновлення миру над українською землею.

Слава Україні!

01.03.2015