Лічильник переїздів: 3687

Переїзджати - зажди клопоти, а коли тобі за власними справами просто ніколи цим всим займатися, то стають просто незамінними такі люди як ви! Окрема подяка вантажникам Олексію та Славіку, які незважаючи на те що я вже був третім клієнтом за їхню тяжку зміну, в якій вони відвантажили 9-й поверх без ліфта - вони досить жваво і швидко загрузили і розгрузили мої речі на новому місці майже вщент заповненого 14-ти кубового буса. Молодці хлопці!

Допомогти може будь-хто, головне захотіти

Передані грошові кошти Герою УкраїниДопомога у лікуванні пораненому Герою України 

Сьогодні наша країна перебуває не тільки у скрутному економічному та фінансовому становищі, але й проводить військові дії з агресором на Сході України. Розуміючи свою відповідальність перед Батьківщиною та її захисниками наша компанія кожного місяця перераховує 5% коштів від будь-якого замовлення на перевезення на допомогу учасникам АТО. Винятком не став і місяць лютий. Так 24.02.2015 року ми передали грошові кошти в сумі 1100 грн пораненому в АТО Українському Герою  - Сергію Загасайло. Ми підтримуємо його вже четвертий місяць і від того часу вже зібрано та передано йому 4555 грн.

Станом на 01.03.2015р. вже зібрано та передано 6262 грн з яких: 700 грн на рахунки Міністерства Оборони України; 157 грн на рахунок батальйону Дніпро – особисто львів’янину Володимиру Парасюку; 200 грн на лікування пораненого військовослужбовця Кікіну Олександру; 200 грн на купівлю обмундирування для 80-ї бригади; 250 грн передано переселенцям із АР Крим, 200 грн закуплено канцелярських товарів для дитячої клініки Охмадит, а решту суми 4555 грн передано на лікування пораненого Українського Героя - Загасайло Сергія.

Дякуємо усім клієнтам, які скористалися послугами нашої компанії та допомогли швидше одужати Сергію.
Надіємося на швидке одужання поранених, закінчення АТО і відновлення миру над українською землею.

Слава Україні!

01.03.2015