Лічильник переїздів: 4446

Всім вітання! В кінці січня місяця весь наш офис переїжджав в нове приміщеня. домовились про переїзд з "УРА! Переїзд". Що сказати - ми залишились ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ роботою колективу. Меблі, речі в коробках (а їх було дууууже багато) хлопці перевезли якісно і все за один день. Все доставили в кращому виді, нічого не зіпсували, не пошкодили. Хлопці ввічливі, акуратні, не сварливі. Приємно було, що є такі колективи, які насправді шанують майно замовників. Молодці! Рекомендую "УРА! Переїзд" всім, хто планує переїжджати! Ціни прийнятні, а це також є важливий показник. Бажаємо процвітання та успіхів колекиву "УРА! Переїзд". З Повагою, вдячні клієнти.

Допомогти може будь-хто, головне захотіти

Передані грошові кошти Герою УкраїниДопомога у лікуванні пораненому Герою України 

Сьогодні наша країна перебуває не тільки у скрутному економічному та фінансовому становищі, але й проводить військові дії з агресором на Сході України. Розуміючи свою відповідальність перед Батьківщиною та її захисниками наша компанія кожного місяця перераховує 5% коштів від будь-якого замовлення на перевезення на допомогу учасникам АТО. Винятком не став і місяць лютий. Так 24.02.2015 року ми передали грошові кошти в сумі 1100 грн пораненому в АТО Українському Герою  - Сергію Загасайло. Ми підтримуємо його вже четвертий місяць і від того часу вже зібрано та передано йому 4555 грн.

Станом на 01.03.2015р. вже зібрано та передано 6262 грн з яких: 700 грн на рахунки Міністерства Оборони України; 157 грн на рахунок батальйону Дніпро – особисто львів’янину Володимиру Парасюку; 200 грн на лікування пораненого військовослужбовця Кікіну Олександру; 200 грн на купівлю обмундирування для 80-ї бригади; 250 грн передано переселенцям із АР Крим, 200 грн закуплено канцелярських товарів для дитячої клініки Охмадит, а решту суми 4555 грн передано на лікування пораненого Українського Героя - Загасайло Сергія.

Дякуємо усім клієнтам, які скористалися послугами нашої компанії та допомогли швидше одужати Сергію.
Надіємося на швидке одужання поранених, закінчення АТО і відновлення миру над українською землею.

Слава Україні!

01.03.2015