Пригоди при переїзді

Лічильник переїздів: 7888

Найкраща компанія!Користувалась послугами декілька раз,все було зроблено на вищому рівні!Дякую!

Пригоди при переїзді. Або як себе убезпечити від неприємностей під час мувінгу

Є дуже гарне прислів’я «переїзд – гірше пожежі». Так воно і є, якщо Ви обрали неправильну стратегію. Треба пам’ятати велику кількість усіляких дрібниць, потурбуватися про речі, домашніх улюбленців та безпорадних родичів. Але важко осягнути неосяжне самостійно!

невдалий переїзд

Герої американської стрічки «Переїзд» 1988 року, яку ми дуже радимо до перегляду, родина Пир – середньостатистичні американці – вирішують змінити місце проживання. Батько наймає компанію-перевізника за принципом «як найдешевше». І з самого початку все пішло шкереберть!

Великий автопоїзд запізнюється, руйнує на своєму шляху паркани сусідів, вантажники чимось нагадують членів мафіозного клану. Але речі спаковані і завантажені в машину. Наші герої зі спокійним серцем на власній машині приїздять до нового помешкання. Але де ж милі серцю домашні речі?

Виявилось, що водій автопоїзду з їх речами і вантажники вирішили по дорозі заїхати в Новий Орлеан, та трішечки перепочити в дружній компанії з келихом пива. Голова родини в розпачі… Але він виявився таким чоловіком, який вміє постояти за власне майно. В результаті Арло навіть знаходить зброю, використовує чужу автівку та таки добирається до фургона власних речей і повертає їх додому!

Радимо подивитися цей фільм https://my-hit.org/film/3846/ !!

У кожній казці є мораль. Або як не стати героями стрічки «Переїзд-2»?

Якщо ви не бажаєте повторити долю героїв фільму, то вирішуйте питання з переїздом із професіоналами! Обираючи компанію, почитайте відгуки, спитайте про деталі надання сервісу – адже ви маєте право знати, що купуєте.

І ще важлива деталь – ціна повинна бути вигідною, але розумною, тому що занадто занижені розцінки можуть означати, що компанія дуже сильно економить на чомусь, і ви не отримаєте якісну послугу.

4 причини, чому можна довіряти компанії «УРА! Переїзд»:

  1. Професіоналізм – якість послуг вища за ціну.
  2. Надаємо пакувальний матеріал – клієнту не треба шукати коробки та пакунки.
  3. Допомога на всіх етапах – від пакування до розташування меблів у новому помешканні.
  4. Розумна цінова політика – вартість робіт не залежить від бажань вантажників. Ви не сплачуєте більше, ніж це визначено в угоді або в прайс-листі, який розміщено у нас на сайті у відкритому доступі.

Звертайтесь до компанії «УРА! Переїзд» і ваш мувінг не стане сюжетом до нової голлівудської стрічки!