Лічильник переїздів: 2911

Всем доброго времени суток! Переезжали со Львова в другой город. Практически вся квартира (некоторая мебель - тяжеленная). Позвонил ребятам в субботу, сказали, что со мной свяжется менеджер (к слову сказать, начало разговора было на украинском, но переключились на русский - респект вам!). Менеджер перезвонил через 5 минут, СПРОСИЛ разрешения приехать когда МНЕ удобно!!! Приехал в воскресенье утром, всё посчитал (глаз-алмаз у него, предложил коробок в аренду, именно их и не хватало!!!), договорились о дате и времени переезда. Минута в минуту, приехали ребята, разобрали мебель, упаковали, загрузили всё в машину, перевезли, занесли в новую квартиру, распаковали, смонтировали и установили куда я попросил, и мусор после себя вынесли! Это просто мега-крутой сервис, я буду всем рекомендовать "УРА! Переїзд". Финансовый вопрос: ориентировочно я и расчитывал на эту сумму, но не с таким сервисом! Ребята, спасибо Вам еще раз! Вы реально крутые! Оценка однозначно 5 :)

Компанія «УРА! Переїзд» на сторінках газет

Стаття про «УРА! Переїзд»Стаття про «УРА! Переїзд»

Не є секретом, що саме ЗМІ – це найбільш надійний канал для інформування суспільства про корисні йому дані. Це додаткова реклама і визнання ділової репутації підприємства.

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» вийшла на шпальти газети «Львівська пошта» не просто як рекламодавець, а у якості експерта в питаннях організації комфортних переїздів без пригод.

Ми та електронні ЗМІ

Хтось скаже, що час паперових ЗМІ вже пройшов, і газета це несучасно. Дозвольте не погодитися! Сучасні ЗМІ використовують усі види носіїв інформації – власні сайти, соціальні мережі.

Зараз особі, що знаходиться у Дніпропетровську, Києві або Харкові не треба приїздити до Львова, щоб придбати газету. Достатньо підключити інтернет і зайти на власний сайт «Львівської пошти». На екрані ноутбуку або планшеті Ви побачите статтю про нас та наші рекомендації щодо організації переїзду, вибору устаткування, тощо. А якщо Ви замислили переїзд до міста Лева, то на сторінках електронних ЗМІ Ви побачите наші контактні дані.

Ми та соціальні мережі

Активним користувачам соціальних мереж знайти компанію «УРА! Переїзд» неважко! Читайте новини на сторінках ВКонтакті та Фейсбуці.

В наших групах ми дублюємо статті про нас з паперових носіїв. Також користувачі і читачі мають змогу поспілкуватися з адміністраторами груп щодо наших послуг і цінової політики компанії, побачити цікаві новини компанії та ознайомитись з корисними порадами по темі.

Шукайте нас на сторінках газет і журналів, в інтернеті та соціальних мережах. Ми допоможемо вам і ділом, і цінною порадою!