Лічильник переїздів: 5671

Користувався послугою 3 -5 разів в межах міста до 1 год часу, все було на вищому рівні, єдине що плата за 2 год напрягала. Постійних клієнтів для компанії не існує. Сьогодні замовив перевезення 500 цегол з Дублян на Сихів з послугою вантажника. Спочатку ціна 240 грн за бус+65 грн вантажник. Через 10 хв, вантажник став вартувати 100 грн, ще через 10 хв бус +50 грн. Про нахабство оператора мовчу... Замовив приватника за 300 грн. Шкода, але це була моя остання співпраця з вами!

Компанія «УРА! Переїзд» на сторінках газет

Стаття про «УРА! Переїзд»Стаття про «УРА! Переїзд»

Не є секретом, що саме ЗМІ – це найбільш надійний канал для інформування суспільства про корисні йому дані. Це додаткова реклама і визнання ділової репутації підприємства.

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» вийшла на шпальти газети «Львівська пошта» не просто як рекламодавець, а у якості експерта в питаннях організації комфортних переїздів без пригод.

Ми та електронні ЗМІ

Хтось скаже, що час паперових ЗМІ вже пройшов, і газета це несучасно. Дозвольте не погодитися! Сучасні ЗМІ використовують усі види носіїв інформації – власні сайти, соціальні мережі.

Зараз особі, що знаходиться у Дніпропетровську, Києві або Харкові не треба приїздити до Львова, щоб придбати газету. Достатньо підключити інтернет і зайти на власний сайт «Львівської пошти». На екрані ноутбуку або планшеті Ви побачите статтю про нас та наші рекомендації щодо організації переїзду, вибору устаткування, тощо. А якщо Ви замислили переїзд до міста Лева, то на сторінках електронних ЗМІ Ви побачите наші контактні дані.

Ми та соціальні мережі

Активним користувачам соціальних мереж знайти компанію «УРА! Переїзд» неважко! Читайте новини на сторінках ВКонтакті та Фейсбуці.

В наших групах ми дублюємо статті про нас з паперових носіїв. Також користувачі і читачі мають змогу поспілкуватися з адміністраторами груп щодо наших послуг і цінової політики компанії, побачити цікаві новини компанії та ознайомитись з корисними порадами по темі.

Шукайте нас на сторінках газет і журналів, в інтернеті та соціальних мережах. Ми допоможемо вам і ділом, і цінною порадою!