Компанія «УРА! Переїзд» влаштувала благодійний день народження

Лічильник переїздів: 7888

Дуже вдячні за перевезення піаніно)

Компанія «УРА! Переїзд» влаштувала благодійний день народження

П’ятий день народження компанії відзначився благодійністюНезважаючи на те, що мувінгова компанія «УРА! Переїзд» з’явилася на українському ринку нещодавно, попит на її послуги постійно росте. Заснована 1 квітня 2014 року, в цьому році компанія відзначала своє п’ятиріччя. На честь ювілея ми вирішили підтримати челендж Маркіяна Ярусевича, та створити особливе свято — благодійний день народження.

Саме тому всі привітання на честь дня народження приймалися у вигляді лайків, коментарів та поширень посту, а також лайків сторінки компанії та підписів на неї. Будь-яка активність з приводу дня народження перетворювалась на добро, а всі зібрані з привітань гроші прямували на лікування хлопчика Максима Купецького з міста Кам’янка-Бузька.

Благодійний ювілей: як все відбувалося?

За умовами благодійної акції від компанії «УРА! Переїзд» кожне привітання з днем народження перетворювалось на гроші та прямувало матері хлопчика Іванці.

Ви можете подивитися пост на Фейсбуці про благодійну акцію за посиланням.

Аби подарувати хлопчику можливість вилікуватися кожен бажаючий міг прийняти участь у благодійності:

  • Поставити лайк посту —0,5 грн;
  • Залишити коментар до посту —1 грн;
  • Поширити пост — 1,5 грн;
  • Підписатися на сторінку — 2 грн.

Привітання

Активність учасників благодійної акції рахувалася в період с 25 березня по 7 квітня. Оголошення результатів по кількості зібраних грошей на лікування Максима Купецького відбулося 8 квітня 2019 року. Представництво компанії щиро подякувало усім, хто приєднався до благодійного дня народження. Завдяки спільним зусиллям та активності небайдужих людей було зібрано:

  • Лайків посту —339;
  • Коментарів — 1358;
  • Поширень — 1320;
  • Лайків сторінки — 105.

Подяка від підписників

Отже за результатами благодійного челенджу на лікування Максима було зібрано 3717,5 грн.

Керівництво  подякувало за побажання та теплі слова, та пообіцяло, що в подальшому буде частіше влаштовувати подібні акції. А за для того, щоб не пропустити старт наступної благодійності та дізнатися про неї одними з перших, необхідно постійно стежити за новинами на сторінці компанії у Фейсбуці.

Компанія відзначила п’яту річницю благодійністю