Лічильник переїздів: 7082

Замовляв квартирний переїзд зі Львова в Івано-Франківськ - дуже задоволений вашою роботою. Вантажний бус приїхав точно в домовлений час, вантажник і водій допомогли все швидко перенести з квартири і акуратно завантажити в бус, навіть не думав що все так чітко і швидко може бути організовано. Приємно вражений рівнем вашого сервісу. Дякую за допомогу!!!

Компанія «УРА! Переїзд» змінила місце знаходження

Переїзд на нове місце Компанія «УРА!Переїзд» поспішає повідомити радісну новину!

Ми переїхали з вулиці Б. Хмільницького, 200 оф. 414 на нову адресу.

Відтепер своїх клієнтів ми чєкаємо  по вул. Київська, 1г, Жовківський р/н, Львівська область, 80381. Новий офіс — нові можливості мувінгу!

Переїзд мувінгової компанії пройшов на відмінно, завдяки тому що ми заздалегідь продумуємо кожний крок та сумлінно виконуємо свої завдання. В перевезенні офісу були задіяні вантажники та вантажні автомобілі.  Усі меблі та речі компанії «УРА! Переїзд» були перевезенні в  рекордний термін завдяки злагодженій роботи та високого рівня професіоналізму наших співробітників.

Сподіваємося, що новий офіс буде не тільки просторим і затишним будинком для наших співробітників, але і комфортним місцем зустрічей з клієнтами та партнерами.