Лічильник переїздів: 6258

Сьогодні працювали в нас хлопці Андрій, Іван та Степан, переносили піаніно з поверху на поверх в особняку. Дуже гарно та швидко впоралися. Цілі і дерев'яні сходи і піаніно. Хлопці ввічливі, приїхали вчасно, без запізнень. Працюввали швидко, без затягування часу, попросили їх перенести ще диван з кріслом, то їх мусили розбирати повністю, бо не проходили в двері. Хлопці впорались і з цим. Дуже задоволені роботою. Рекомендуємо.

Компанія «УРА! Переїзд» змінила місце знаходження

Переїзд на нове місце Компанія «УРА!Переїзд» поспішає повідомити радісну новину!

Ми переїхали з вулиці Б. Хмільницького, 200 оф. 414 на нову адресу.

Відтепер своїх клієнтів ми чєкаємо  по вул. Київська, 1г, Жовківський р/н, Львівська область, 80381. Новий офіс — нові можливості мувінгу!

Переїзд мувінгової компанії пройшов на відмінно, завдяки тому що ми заздалегідь продумуємо кожний крок та сумлінно виконуємо свої завдання. В перевезенні офісу були задіяні вантажники та вантажні автомобілі.  Усі меблі та речі компанії «УРА! Переїзд» були перевезенні в  рекордний термін завдяки злагодженій роботи та високого рівня професіоналізму наших співробітників.

Сподіваємося, що новий офіс буде не тільки просторим і затишним будинком для наших співробітників, але і комфортним місцем зустрічей з клієнтами та партнерами.