Лічильник переїздів: 5277

Вдруге користуюсь послугами фірми "Ура переїзд",переїзд особисто для мене це завжди лишня втрата свого здоров'я та нервів,але УРА,я знайшла саме те,що шукала,а це :спокій,гарантія,привітність,швидкість!!!!Залишайтесь таким як є,ви робите хорошу справу!!! P.S Вдруге на виклик приїхав приїхав один з майстрів з попереднього разу,приємно було дійсно попрацювати і здійснити цей переїзд! З повагою Нейл студія Думин Ірина)

Людяність. Єдність. Україна

Перевезення родини Василя СліпакаНещодавно на сайті «УРА! Переїзд» з’явився вдячний відгук, який ми не можемо не коментувати. На тлі нерадісних подій, що зараз відбуваються, нашу країну об'єднує те, що за задумом когось навпаки мало б посварити український народ. Але, слов'янські звички і традиції не так просто стерти зі свідомості, тому ми всі схильні до підтримки близької нам людини і надаємо допомогу в скрутну хвилину навіть незнайомим людям.

Так ми надали безкоштовні послуги родині загиблого в АТО оперного співака Василя Сліпака у перевезенні його особистих речей до Львова. Деякі з цих речей будуть передані до музею з метою навіки зберегти в пам'яті львівських жителів і туристів талановиту людину, яка не зникла за вміло побудованою маскою байдужості, а сміливо пішла у самий центр подій.

З відгуком про нашу роботу можна ознайомитись тут.

Відгук про нас

Це той мінімум, що змогла зробити наша компанія для родини загиблого. Кожен співробітник компанії вдячний батькам Василя за сміливого сина. Він вічно житиме у наших серцях.

Ми і надалі всіляко будемо підтримувати учасників АТО та їх родини, закликаючи своїх рідних, знайомих і просто перехожих не бути байдужим, а надати посильну допомогу людям, які побачили цей жах.

До цього компанія «УРА! Переїзд» також брала активну участь у наданні допомоги, як армії в цілому, так і окремим солдатам, які потребували лікування. Ми завжди пам'ятаємо про змушених піти з рідного дому переселенців та їх дітей, і готові у будь-який час приїхати з допомогою по облаштуванню їх нового житла.

Компанія «УРА! Переїзд» вірить, що одне безкорисливе, нехай і маленьке, добре діло, наближає нас до перемоги. Підтримуючи учасників АТО та їхні сім'ї там, де їх будинок, ми даємо їм потужний стимул повернутися в рідне місто живими.