Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» - соціально відповідальна перед своєю країною

Лічильник переїздів: 7888

Перевозили з Клепарівської на Очаківську. Заздалегідь через оператора підібрали транспорт і уточнили подробиці, дівчина ввічливо і детально відповіла на всі питання (Христина здається). Прибулі вантажники досить швидко без "перекурів" і "передихів" все зробили. Меблями і технікою кути в коридорах не обстукували. Ціни цілком доступні.

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» - соціально відповідальна перед своєю країною

Працівники УРА! Переїзд в благодійному забіговіУчасть у благодійних заходах – невід’ємна складова діяльності соціально відповідальних організацій України. Саме такі ініціативи допомагають втілити в життя чимало важливих проектів. Наша мувінгова компанія не залишається осторонь. Ми завжди раді прийняти участь та підтримати такого роду заходи, адже розуміємо, що можемо допомогти в реалізації важливих та актуальних соціальних програм.

Наші співробітники з гідністю представили компанію «УРА! Переїзд» на благодійній акції

ЗабігЦього року співробітники нашої компанії «УРА! Переїзд» прийняли участь у другому благодійному забігові «Щасливий кілометр», який відбувся у Львові 3-го вересня. Проходить захід другий рік поспіль на підтримку Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охмадит». Особливість забігу полягає в тому, що прийняти в ньому участь може кожен бажаючий, незалежно від свого віку, статі чи професії. Завдяки цьому захід збирає неймовірну кількість учасників, котрі випробовують свої сили, пробігаючи зазначену відстань у центрі міста Львів.

Благодійний забіг «Щасливий кілометр» - реальна можливість допомогти

ЗабігЦіль забігу «Щасливий кілометр» - зібрати кошти для придбання необхідного обладнання для лікарні, що дозволить надавати більш якісну допомогу дітям, які мають складні захворювання. Пожертви може зробити кожен бажаючий у тому розмірі, який дозволяє йому бюджет. Крім того, значну частину коштів надає організатор заходу.

Прийняти участь у такій благодійній акції – означає не лише допомогти дітям, але й отримати чимало позитивних емоцій, випробувати свої сили та оздоровитися. Виносимо подяку нашим співробітникам, які не залишилися осторонь, а з честю представили нашу компанії «УРА! Переїзд» на такому масштабному заході. Це гідний приклад та прояв відповідальності перед всією країною!