Ми переїхали!

Лічильник переїздів: 7888

Користувався послугою 3 -5 разів в межах міста до 1 год часу, все було на вищому рівні, єдине що плата за 2 год напрягала. Постійних клієнтів для компанії не існує. Сьогодні замовив перевезення 500 цегол з Дублян на Сихів з послугою вантажника. Спочатку ціна 240 грн за бус+65 грн вантажник. Через 10 хв, вантажник став вартувати 100 грн, ще через 10 хв бус +50 грн. Про нахабство оператора мовчу... Замовив приватника за 300 грн. Шкода, але це була моя остання співпраця з вами!

Наше нове місце розташування

Як відомо, офіс компанії «УРА! Переїзд» раніше розташовувався у місті Дубляни. Це, безперечно, надзвичайно гарне та затишне містечко, проте воно знаходиться доволі далеко від центру Львова. Ми ж прагнемо завжди бути якнайближче до наших клієнтів, а тому змінили місце розташування нашого офісу.

Так як Львів знаходиться у самому серці області та є обласним центром, до цього чудового міста ми і організували наш офісний переїзд. Таким чином, нашим клієнтам стане ще зручніше здійснювати перевезення разом із нами, а дістатися як до компанії «УРА! Переїзд», так і будь-якої точки області тепер буде ще простіше!

Для тих, хто ще не в курсі, нове «місце проживання» нашої компанії знаходиться за адресою м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 200, офіс 414. До того ж, нас дуже легко знайти на карті! Просто введіть «УРА! Переїзд» у пошуковому рядку Google та перейдіть у розділ Карти. На екрані одразу з’явиться детальна карта місцевості, де ми розташовані, а також назва нашої компанії. Вам саме туди! Якщо ж з якихось причин у Вас виникли труднощі з доступом до карти або її розшифруванням, ось підказка як до нас дістатися: до нас їдуть автобуси № 114, 53, 180А, 25 та 31, а офіс знаходиться в одній будівлі з кафе «Берегиня» та компанією «Hafel Україна». Тож чекаємо на Вас!

Приємною новиною є й те, що ми розширилися і тепер маємо також власний склад необхідних для переїзду матеріалів. Тож наші клієнти можуть придбати пакувальний матеріал, орендувати роклу та інше обладнання просто на місці!Переїзд нашого офісу

Ще приємнішою новиною є те, що до нас тепер можна зайти на каву! Ми з радістю надамо всю необхідну інформацію щодо процесу переїзду, розкриємо всі тонкощі та навіть деякі секрети успішного переїзду у нашому затишному офісі. Тож ласкаво просимо!

І ще приємна новина! Якщо Вам не вдалося перемогти у цьому конкурсі – не слід впадати у відчай! Для тих, хто готовий ділитися з нами своїми цікавими та креативними ідеями, з 18.01.2016 стартує новий конкурс! Тож не зволікайте – приєднуйтесь!