Ми переїхали!

Лічильник переїздів: 7846

Двічі переїжджала самотужки, і думка про новий переїзд, чесно, не тішила. Тому вирішила звернутись сюди по допомогу. Замовлення прийняли за день до переїзду, детально описали як це все відбувається, озвучили ціни та приблизні терміни. Однокімнатну квартиру спакували, перевезли та розпакували на новому місці всього за 9 год. Все відбулось дуже швидко :) Тут працюють професіонали, які цінують ваш час та зусилля! Відтепер всім друзям рекомендую!

Наше нове місце розташування

Як відомо, офіс компанії «УРА! Переїзд» раніше розташовувався у місті Дубляни. Це, безперечно, надзвичайно гарне та затишне містечко, проте воно знаходиться доволі далеко від центру Львова. Ми ж прагнемо завжди бути якнайближче до наших клієнтів, а тому змінили місце розташування нашого офісу.

Так як Львів знаходиться у самому серці області та є обласним центром, до цього чудового міста ми і організували наш офісний переїзд. Таким чином, нашим клієнтам стане ще зручніше здійснювати перевезення разом із нами, а дістатися як до компанії «УРА! Переїзд», так і будь-якої точки області тепер буде ще простіше!

Для тих, хто ще не в курсі, нове «місце проживання» нашої компанії знаходиться за адресою м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 200, офіс 414. До того ж, нас дуже легко знайти на карті! Просто введіть «УРА! Переїзд» у пошуковому рядку Google та перейдіть у розділ Карти. На екрані одразу з’явиться детальна карта місцевості, де ми розташовані, а також назва нашої компанії. Вам саме туди! Якщо ж з якихось причин у Вас виникли труднощі з доступом до карти або її розшифруванням, ось підказка як до нас дістатися: до нас їдуть автобуси № 114, 53, 180А, 25 та 31, а офіс знаходиться в одній будівлі з кафе «Берегиня» та компанією «Hafel Україна». Тож чекаємо на Вас!

Приємною новиною є й те, що ми розширилися і тепер маємо також власний склад необхідних для переїзду матеріалів. Тож наші клієнти можуть придбати пакувальний матеріал, орендувати роклу та інше обладнання просто на місці!Переїзд нашого офісу

Ще приємнішою новиною є те, що до нас тепер можна зайти на каву! Ми з радістю надамо всю необхідну інформацію щодо процесу переїзду, розкриємо всі тонкощі та навіть деякі секрети успішного переїзду у нашому затишному офісі. Тож ласкаво просимо!

І ще приємна новина! Якщо Вам не вдалося перемогти у цьому конкурсі – не слід впадати у відчай! Для тих, хто готовий ділитися з нами своїми цікавими та креативними ідеями, з 18.01.2016 стартує новий конкурс! Тож не зволікайте – приєднуйтесь!