Лічильник переїздів: 4446

Велика подяка всьому колективу компанії "Ура!Переїзд" за відмінний сервіс справді європейського рівня, пунктуальність та ідеальне ставлення до клієнта! Порекомендували родичі і з огляду на мій більш ніж 10 річний досвід переїздів, поставилась до компанії-перевізника зі скепсисом, але змінила свою думку буквально з першої хвилини спілкування з менеджером Маркіяном. Звернулися в компанію в пятницю зранку, і вже пообіді ВСЯ квартира ідеально запакована поїхала на нове місце проживання! Речі, в тому числі важкі обємні меблі, розібрали, перевезли і зібрали в лічені години. Надали в оренду пакувальний матеріал, коробки, підзаражали позитивом і хорошим настроєм!! Дуже дякую і рекомендую всім! Найкраще співвідношення ціни/якості послуг/ставлення до клієнта, яке тільки можна побажати! Успіхів Вам, розвитку, вдячних клієнтів!!!

Нам виповнилося 2 роки! Плюс святкова акція

День народження мувінгової компанії

Коли людині виповнюється 2 роки – здолано великий шлях – від немовляти до майже повноцінного громадянина. Це найважливіші роки у житті дитини.

А як же підприємство? Що означає цей вік для мувінгової компанії? Це також найважливіший і найскладніший період у роботі. Саме в цей час компанія набирає та навчає персонал, вкладає гроші в матеріальне забезпечення технологічного процесу, налагоджує економічні зв’язки і заохочує клієнтів до співпраці.

Саме в ці сонячні квітневі дні мувінгова компанія «УРА! Переїзд» святкує свій 2-й день народження. За цей час ми виросли з маленького підприємства-перевізника, що працювало тільки у Львові та області до компанії, що здійснює доставку вантажів по всій Україні та за кордон.

Наші досягнення за 2 роки роботи:

  • Висока якість обслуговування клієнтів. Це досягнення – цілковита заслуга персоналу.
  • Здійснено майже 1000 переїздів, а точніше 863.
  • 113 постійних клієнтів.
  • Ми допомагаємо нашим воїнам, що захищають Батьківщину в зоні АТО та вимушеним переселенцям з Донбасу і Криму. Майже 9 тис. гривень допомоги було перераховано в благодійні фонди та волонтерські організації.
  • Компанія активно освоює інтернет-простір, і з 1 травня заплановане відкриття порталу по продажу пакувального матеріалу.
  • 92-ва відгука про надані послуги і головне, вони ВСІ позитивні.

Вже багато досягнуто, але ми не збираємося зупинятися на цьому. День народження компанії – свято не тільки для працівників. Ми бажаємо подарувати святковий настрій і нашим клієнтам! Тому що без замовників послуг наша компанія перестала б існувати. Бажання клієнта – це поштовх для розвитку та креативного підходу в організації перевезень.

Увага! Святкова акція! Кожному клієнту, який зробить online замовлення з 1 по 3 квітня, знижка на послуги 15%!