Лічильник переїздів: 7082

Добрий день! Домовлявся з родиною за бус. Як завжди, не змогли. Найшов першу адресу і вийшло не дорого бус(як і у родини), але в ці гроші вклалися два вантажники.(Бонус)Домовився з колегами, щоб допомогли на 10 поверх без лыфта холодильник занести. Радості колег не було межі, коли все зробили за 1,5 години без нашої участі. Вчасно приїхали, бус чистий, акуратно все загрузили, тихенько проїхали повз всі ями на дорогах. З моїх 4-х переїздів, це самий простий. Дякую!

Нам виповнилося 2 роки! Плюс святкова акція

День народження мувінгової компанії

Коли людині виповнюється 2 роки – здолано великий шлях – від немовляти до майже повноцінного громадянина. Це найважливіші роки у житті дитини.

А як же підприємство? Що означає цей вік для мувінгової компанії? Це також найважливіший і найскладніший період у роботі. Саме в цей час компанія набирає та навчає персонал, вкладає гроші в матеріальне забезпечення технологічного процесу, налагоджує економічні зв’язки і заохочує клієнтів до співпраці.

Саме в ці сонячні квітневі дні мувінгова компанія «УРА! Переїзд» святкує свій 2-й день народження. За цей час ми виросли з маленького підприємства-перевізника, що працювало тільки у Львові та області до компанії, що здійснює доставку вантажів по всій Україні та за кордон.

Наші досягнення за 2 роки роботи:

  • Висока якість обслуговування клієнтів. Це досягнення – цілковита заслуга персоналу.
  • Здійснено майже 1000 переїздів, а точніше 863.
  • 113 постійних клієнтів.
  • Ми допомагаємо нашим воїнам, що захищають Батьківщину в зоні АТО та вимушеним переселенцям з Донбасу і Криму. Майже 9 тис. гривень допомоги було перераховано в благодійні фонди та волонтерські організації.
  • Компанія активно освоює інтернет-простір, і з 1 травня заплановане відкриття порталу по продажу пакувального матеріалу.
  • 92-ва відгука про надані послуги і головне, вони ВСІ позитивні.

Вже багато досягнуто, але ми не збираємося зупинятися на цьому. День народження компанії – свято не тільки для працівників. Ми бажаємо подарувати святковий настрій і нашим клієнтам! Тому що без замовників послуг наша компанія перестала б існувати. Бажання клієнта – це поштовх для розвитку та креативного підходу в організації перевезень.

Увага! Святкова акція! Кожному клієнту, який зробить online замовлення з 1 по 3 квітня, знижка на послуги 15%!