Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»

Лічильник переїздів: 7888

Замовляли переїзд від компанії "Ура! Переїзд". Приїхали вантажники Андрій та Ростислав, які дуже швидко та якісно впоралися із завданням. Все перевезли дуже оперативно. Дуже вдячні!

Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»

Команда мувінгової компанії в процесі навчання Наша компанія серйозно ставиться до кожної дрібнички в роботі, постійно підвищує показники ефективності і стандарти обслуговування та виходить на нові рівні мувінгового сервісу.

Високий професіоналізм вантажників «УРА! Переїзд» - це результат тренінгів та майстер класів, які ми проводимо для нашого персоналу із чіткою періодичністю.

Так у жовтні місяці відбувся плановий тренінг по наданню високоякісних послуг вантажників для нового персоналу нашої компанії.

навчання

Участь у ньому взяли 11-ть нових працівників на посаду вантажника та одна дівчина на посаду оператора вантажного таксі. Тренінг пройшов успішно, новим працівникам доведена інформація про специфіку перевезення квартир, офісів та меблів, такелажні роботи та габарити вантажних автомобілів. Також персонал було ознайомлено із посадовою інструкцією та безпечними умовами праці на переїзді. В процесі навчання був проведений майстер клас по роботі із такелажними та стяжними ременями.

Кращі вантажники нагороджені

За результатами 3-го кварталу 2017 року 5 кращих вантажників та 3 водії вантажного таксі були нагороджені цінними подарунками від керівництва компанії. Ці працівники відзначилися відсутністю скарг на їхню роботу та високим рівнем надання послуг із перевезення.

навчання-2 навчання-4

Компанія «УРА! Переїзд» і надалі буде підвищувати рівень кваліфікації своїх вантажників та водіїв аби забезпечити високий рівень надання послуг з переїзду своїм клієнтам.

Плануєте переїзд? Звертайтеся до компанії «УРА! Переїзд», і Ваш переїзд буде виконано на високому професійному рівні та в найкоротші терміни.