Лічильник переїздів: 6951

Всім вітання! В кінці січня місяця весь наш офис переїжджав в нове приміщеня. домовились про переїзд з "УРА! Переїзд". Що сказати - ми залишились ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ роботою колективу. Меблі, речі в коробках (а їх було дууууже багато) хлопці перевезли якісно і все за один день. Все доставили в кращому виді, нічого не зіпсували, не пошкодили. Хлопці ввічливі, акуратні, не сварливі. Приємно було, що є такі колективи, які насправді шанують майно замовників. Молодці! Рекомендую "УРА! Переїзд" всім, хто планує переїжджати! Ціни прийнятні, а це також є важливий показник. Бажаємо процвітання та успіхів колекиву "УРА! Переїзд". З Повагою, вдячні клієнти.

Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»

Команда мувінгової компанії в процесі навчання Наша компанія серйозно ставиться до кожної дрібнички в роботі, постійно підвищує показники ефективності і стандарти обслуговування та виходить на нові рівні мувінгового сервісу.

Високий професіоналізм вантажників «УРА! Переїзд» - це результат тренінгів та майстер класів, які ми проводимо для нашого персоналу із чіткою періодичністю.

Так у жовтні місяці відбувся плановий тренінг по наданню високоякісних послуг вантажників для нового персоналу нашої компанії.

навчання

Участь у ньому взяли 11-ть нових працівників на посаду вантажника та одна дівчина на посаду оператора вантажного таксі. Тренінг пройшов успішно, новим працівникам доведена інформація про специфіку перевезення квартир, офісів та меблів, такелажні роботи та габарити вантажних автомобілів. Також персонал було ознайомлено із посадовою інструкцією та безпечними умовами праці на переїзді. В процесі навчання був проведений майстер клас по роботі із такелажними та стяжними ременями.

Кращі вантажники нагороджені

За результатами 3-го кварталу 2017 року 5 кращих вантажників та 3 водії вантажного таксі були нагороджені цінними подарунками від керівництва компанії. Ці працівники відзначилися відсутністю скарг на їхню роботу та високим рівнем надання послуг із перевезення.

навчання-2 навчання-4

Компанія «УРА! Переїзд» і надалі буде підвищувати рівень кваліфікації своїх вантажників та водіїв аби забезпечити високий рівень надання послуг з переїзду своїм клієнтам.

Плануєте переїзд? Звертайтеся до компанії «УРА! Переїзд», і Ваш переїзд буде виконано на високому професійному рівні та в найкоротші терміни.