Лічильник переїздів: 3465

Двічі переїжджала самотужки, і думка про новий переїзд, чесно, не тішила. Тому вирішила звернутись сюди по допомогу. Замовлення прийняли за день до переїзду, детально описали як це все відбувається, озвучили ціни та приблизні терміни. Однокімнатну квартиру спакували, перевезли та розпакували на новому місці всього за 9 год. Все відбулось дуже швидко :) Тут працюють професіонали, які цінують ваш час та зусилля! Відтепер всім друзям рекомендую!

Навчання команди вантажників «УРА! Переїзд»

Команда мувінгової компанії в процесі навчання Наша компанія серйозно ставиться до кожної дрібнички в роботі, постійно підвищує показники ефективності і стандарти обслуговування та виходить на нові рівні мувінгового сервісу.

Високий професіоналізм вантажників «УРА! Переїзд» - це результат тренінгів та майстер класів, які ми проводимо для нашого персоналу із чіткою періодичністю.

Так у жовтні місяці відбувся плановий тренінг по наданню високоякісних послуг вантажників для нового персоналу нашої компанії.

навчання

Участь у ньому взяли 11-ть нових працівників на посаду вантажника та одна дівчина на посаду оператора вантажного таксі. Тренінг пройшов успішно, новим працівникам доведена інформація про специфіку перевезення квартир, офісів та меблів, такелажні роботи та габарити вантажних автомобілів. Також персонал було ознайомлено із посадовою інструкцією та безпечними умовами праці на переїзді. В процесі навчання був проведений майстер клас по роботі із такелажними та стяжними ременями.

Кращі вантажники нагороджені

За результатами 3-го кварталу 2017 року 5 кращих вантажників та 3 водії вантажного таксі були нагороджені цінними подарунками від керівництва компанії. Ці працівники відзначилися відсутністю скарг на їхню роботу та високим рівнем надання послуг із перевезення.

навчання-2 навчання-4

Компанія «УРА! Переїзд» і надалі буде підвищувати рівень кваліфікації своїх вантажників та водіїв аби забезпечити високий рівень надання послуг з переїзду своїм клієнтам.

Плануєте переїзд? Звертайтеся до компанії «УРА! Переїзд», і Ваш переїзд буде виконано на високому професійному рівні та в найкоротші терміни.