Лічильник переїздів: 7130

Переїзджали з квартири на квартиру, скористались послугою вантажного перевещення. Машина прибула вчасно, навіть на 5 хв раніше, тому в назначений час вже була готова до загрузки. Вантажників не замовляли. Водій дуже привітний, допоміг з завантаженням речей, а потім і з розвпнтаженням. Автомобіль (шось на подобі Мерседеса Спрінтера, не памятаю вже марки) чистий, справний, вантаж кріпився до бортів кузова, і не совгався під час переїзду. Якість сервісу мені сподобалась. Раджу!

Незвичайне замовлення з пригороду Львова або особливості сільського переїзду

Перевезення в селоСело Верхня Білка знаходиться трохи більше ніж 20 км від м. Львова. Але ці півгодини їзди відкривають зовсім інший світ: чисте повітря, жива природа, можливість самому забезпечувати себе свіжим провіантом найвищої якості. Саме такої обстановки не вистачало нашим героям, що звернулися за послугами квартирного переїзду до «УРА! Переїзд».

Віртуозний переїзд

Молода амбітна сім'я, дружина — художник, а чоловік — ІТ спеціаліст, які очікують поповнення сімейства, вирішили з творчістю підійти і до свого майбутнього житла. Зрозумівши, що натхнення частіше відвідує їх на природі, вони вирішили продати свою трикімнатну квартиру в місті і перебратися жити в село, де вони стануть повноцінними господарями позначеної ділянки землі, де можна посадити сад і виростити сина.

А ось будинок, куплений молодими, потрібно трохи добудовувати — між першим і другим поверхами відсутні сходи. І, якщо для молодих господарів це додатковий привід проявити свої творчі здібності і облаштувати гніздечко за своїм смаком, то для працівників компанії це була чергова нестандартна ситуація, з якої вони з легкістю знайшли вихід.

Як ми впоралися

Стандартним способом, за допомогою дверей, внести меблі і речі не представлялося можливим. Тому команда підготувалася до незвичайного переїзду заздалегідь — вони приїхали забирати молоду сім'ю на машині з гідробортом, щоб вивантажити меблі відразу на другий поверх, через вікно, на місце, де у подальшому вони будуть стояти.

Будь-які складнощі команді вантажників по плечу, і фотозвіт нижче підтверджує це. Так що з новим викликом і новими завданнями вони впоралися на «відмінно». Молода сім'я, не приховуючи радість, одразу почала облаштовуватися у тепер вже рідному домі — розбирати валізи і розкладати все по нових місцях.

nezvychaine-zamovlennia-z-pryhorodu-lvova-abo-osoblyvosti-silskoho-pereizdu nezvychaine-zamovlennia-z-pryhorodu-lvova-abo-osoblyvosti-silskoho-pereizdu

nezvychaine-zamovlennia-z-pryhorodu-lvova-abo-osoblyvosti-silskoho-pereizdu nezvychaine-zamovlennia-z-pryhorodu-lvova-abo-osoblyvosti-silskoho-pereizdu

У цієї пари попереду рішення побутових питань, а у нашої команди ще багато ідей, як здійснити нестандартне перевезення наступної квартири!