Лічильник переїздів: 6725

В нашому випадку все трохи інакше. Менеджер - дуже приємна жіночка, все ввічливо і добре. Водій - приїхав на годину пізніше, почав підганяти моїх робочих, щоб швидше розгрузили бус, бо в нього замовлення в центр за пів години. При тому, що я чекала його добру годину, що в мороз і коло новобудови - не те що холодно, а пробирає до кісток. Найцікавіше те, що відстань від точки А до точки Б - 1,8 Км, час їзди машиною - 7 хв. Вибачте, та ціна не відповідає такому от сервісу. А так успіхів вам і розвитку!

Нові партнери компанії «УРА! Переїзд»

Ми постійно працюємо над розвитком нашої компанії, розширенням та якістю послуг. До дружньої сім’ї партнерів компанії «УРА! Переїзд» долучилось підприємство «Корпорація дизайну DM Group».

Основні напрямки діяльності компанії-партнера:

  • Розробка інтер’єрів для житлових помешкань і промислових об’єктів;
  • Концепт архітектура;
  • Виготовлення авторських меблів та декору;

Це підприємство вирізняється високими вимогами до своїх партнерів по бізнесу. Але і саме займає лідируючи позиції, має міжнародний авторитет у своїй сфері діяльності. Серед клієнтів «Корпорації дизайну DM Group» салони хутра та шкіри «Actors», компанія ІТ-напрямку «Perfectial», приватні квартири та будинки тощо.

Нещодавно підприємство переїхало до нового приміщення. Щоб офісний переїзд пройшов оперативно та надійно, було прийнято рішення скористатися послугами професійної компанії. І транспортна компанія «УРА! Переїзд» впоралася з незвичним завданням та приладами досить швидко і професійно. Співпрацю з «Корпорацією дизайну DM Group» можна охарактеризувати наступними тезами:

  • вони творчі особистості – ми практичні;
  • вони будують і планують – ми надійний тил;
  • вони роблять розрахунки – ми вже розрахували маршрут і перевезли;
  • вони шукають нові матеріали – ми вже занесли і розпакували обладнання.

Підприємство «Корпорація дизайну DM Group» зарекомендувало себе як надійний, цікавий клієнт та добрий партнер по бізнесу. Співпраця з компанією, яка спеціалізується на дизайні – це мотив для пошуку нових ідей для логістів нашого підприємства.

процес офісного переїзду

монтаж меблів у офісі

новий офіс DM Group

офісне приміщення DM Group

переїзд на новий офіс DM Group