Лічильник переїздів: 5671

Два тижні тому я подзвонила в агенцію "Ура переїзд!", і попросила допомогти з переїздом у той самий день (ну як день.. в найближчі декілька годин). Я з'їзжала з квартири, де мала віддати ключи о восьмій вечора і переїжджала у нову, яку орендувала лише вранці. Вільних вантажних машин не було. Але менеджер, який приймав замовлення, зорієнтувався дуже швидко, оцінив кількість наших речей, взяв мінівен і під'їхав сам вже за пів години. Ну що сказати, не були б хлопці в "Ура переїзд!" такі розторопні, сиділа б я зі своїми речами під домом ще Бог зна скільки років. Мої речі якраз вмістилися у мінівен і за годину я вже була в новій оселі. Не можу уявити, щоб переїзд пройшов легше. Дякую, що не стали пояснювати що треба робити все заздалегідь, а просто приїхали. Сподіваюсь, ви збережете якість своїх послуг на тому ж рівні, бо я маю намір рекомендувати вас своїм друзям. Дякую!

Нові партнери компанії «УРА! Переїзд»

Ми постійно працюємо над розвитком нашої компанії, розширенням та якістю послуг. До дружньої сім’ї партнерів компанії «УРА! Переїзд» долучилось підприємство «Корпорація дизайну DM Group».

Основні напрямки діяльності компанії-партнера:

  • Розробка інтер’єрів для житлових помешкань і промислових об’єктів;
  • Концепт архітектура;
  • Виготовлення авторських меблів та декору;

Це підприємство вирізняється високими вимогами до своїх партнерів по бізнесу. Але і саме займає лідируючи позиції, має міжнародний авторитет у своїй сфері діяльності. Серед клієнтів «Корпорації дизайну DM Group» салони хутра та шкіри «Actors», компанія ІТ-напрямку «Perfectial», приватні квартири та будинки тощо.

Нещодавно підприємство переїхало до нового приміщення. Щоб офісний переїзд пройшов оперативно та надійно, було прийнято рішення скористатися послугами професійної компанії. І транспортна компанія «УРА! Переїзд» впоралася з незвичним завданням та приладами досить швидко і професійно. Співпрацю з «Корпорацією дизайну DM Group» можна охарактеризувати наступними тезами:

  • вони творчі особистості – ми практичні;
  • вони будують і планують – ми надійний тил;
  • вони роблять розрахунки – ми вже розрахували маршрут і перевезли;
  • вони шукають нові матеріали – ми вже занесли і розпакували обладнання.

Підприємство «Корпорація дизайну DM Group» зарекомендувало себе як надійний, цікавий клієнт та добрий партнер по бізнесу. Співпраця з компанією, яка спеціалізується на дизайні – це мотив для пошуку нових ідей для логістів нашого підприємства.

процес офісного переїзду

монтаж меблів у офісі

новий офіс DM Group

офісне приміщення DM Group

переїзд на новий офіс DM Group