Лічильник переїздів: 7376

В нашому випадку все трохи інакше. Менеджер - дуже приємна жіночка, все ввічливо і добре. Водій - приїхав на годину пізніше, почав підганяти моїх робочих, щоб швидше розгрузили бус, бо в нього замовлення в центр за пів години. При тому, що я чекала його добру годину, що в мороз і коло новобудови - не те що холодно, а пробирає до кісток. Найцікавіше те, що відстань від точки А до точки Б - 1,8 Км, час їзди машиною - 7 хв. Вибачте, та ціна не відповідає такому от сервісу. А так успіхів вам і розвитку!

Новий брендований бус від «УРА! Переїзд» на дорогах Львова

Брендований бусЖовтий колір асоціюється з сонцем, теплом та позитивом. Яскравий, він привертає до себе увагу та стимулює людину до дії. Компанія «УРА! Переїзд» рада повідомити, що тепер у нас в гаражі є «сонячна» машина, що перевозить речі з гарним настроєм. Дізнатися її в місті Ви зможете завжди, адже автомобіль брендований – з його боків посміхається фірмовий знак «УРА! Переїзд» - фіолетова вантажівка.

Місткість вантажного буса

Наш вантажний бус має наступні параметри:

  • висота - 1,80 м;
  • ширина - 1,70 м;
  • довжина - 3,75 м;
  • вантажопід’ємність - 1500 кг.

Жовтий бус Жовтий бус

Об'єм вантажного буса майже 11 м. куб., а значить, в ньому можна перевезти усі Ваші речі з одно-двокімнатної квартири (не включаючи великогабаритні меблі). Також, якщо Ви замовляли тільки послуги перевезення без вантажників, попереду може розміститися два пасажири, тому Ви можете заощадити на замовленні додаткового таксі.

Ціна за послуги

Замовити наш позитивний бус можна сплативши мінімум за 2 години, що еквівалентно 300 грн. В цю вартість входить перевезення з однієї адреси на іншу в межах міста Львова. Кожна наступна адреса оплачується, як додаткова година роботи. Якщо Вам просто не вистачило двох годин, то кожні наступні 15 хв. оплачуються в розмірі 37,5 грн.

Коли Вам потрібно їхати за місто, то відстань починає рахуватися при виїзді на об’їзну дорогу та за її межі в одну сторону. У цьому випадку перевезення буде оплачуватися в розмірі 10,5 грн/км в одну сторону.

Якщо Ви розумієте, що змушені відмовитися від наших послуг і попереджаєте менеджера про це більш, ніж за 30 хв. до призначеного часу, то ми не вимагаємо жодних компенсацій. Якщо ж до початку роботи буса залишилося менше півгодини, то скасування виклику обійдеться Вам у 100 грн.

Замовляйте наш сонячний бус і Ваш переїзд буде приємним та комфортним!