Новий виток розвитку: партнерство між компанією "УРА! Переїзд" та SoftServe

Лічильник переїздів: 7888

Швидко. Організовано. Професійно. Дякую)

Новий виток розвитку: партнерство між компанією "УРА! Переїзд" та SoftServe

Переїзд зі знижкоюКомпанія «УРА! Переїзд» стала партнером найбільшої ІТ-компанії  українського походження та прийняла участь у програмі SoftServe Discount Program. Маючи колосальний досвід в наданні послуг з перевезення та вантажних робіт, мувінгова компанія вже встигла наростити свою клієнтську базу і постійно прагне до її розширення.

Співпраця з SoftServe — це новий етап, який стане початком плідних відносин та розвитком партнерської мережі для Львівської мувінгової компанії. 

Переїзд в рамках програми SoftServe Discount Program

SoftServeНещодавно компанія з надання мувінгових послуг «УРА! Переїзд» стала партнером глобальної  ІТ-компанії SoftServe. Маючи понад 20-річний досвід роботи вона є надійним партнером для десятків компаній зі світовим ім’ям. Від моменту створення компанії і дотепер ключовою складовою успіху SoftServe є відповідальність не тільки перед своїми клієнтами, але й перед своїми працівниками.

Саме тому керівництво постійно налагоджує взаємовідносини з кращими компаніями, які можуть забезпечити  працівників крупної компанії якісними послугами та товарами. Співпраця з компанією «УРА! Переїзд» дозволить забезпечити співробітників компанії комфортними умовами переїзду зі знижками.

Що дає партнерство між компаніями?

Discount_CardВідтепер усі працівники української  ІТ-компанії, яка успішно працює на висококонкурентному ринку інформаційних технологій, мають можливість в рамках SoftServe Discount Program отримати знижку в розмірі 12% на послуги "УРА! Переїзд". Наша компанія з задоволенням надасть робітникам SoftServe послуги з перевезення квартир, офісів, будинків та гарантує якісне й швидке надання послуг вантажників.

Наші автомобілі для вантажних робіт задовільнять найвибагливішого клієнта.  Для отримання знижки на послуги мувінгу працівники повинні пред’явити пластикові дисконтні картки с індивідуальним номером та логотипом.