Лічильник переїздів: 6258

Добрий день! Домовлявся з родиною за бус. Як завжди, не змогли. Найшов першу адресу і вийшло не дорого бус(як і у родини), але в ці гроші вклалися два вантажники.(Бонус)Домовився з колегами, щоб допомогли на 10 поверх без лыфта холодильник занести. Радості колег не було межі, коли все зробили за 1,5 години без нашої участі. Вчасно приїхали, бус чистий, акуратно все загрузили, тихенько проїхали повз всі ями на дорогах. З моїх 4-х переїздів, це самий простий. Дякую!

Новий виток розвитку: партнерство між компанією "УРА! Переїзд" та SoftServe

Переїзд зі знижкоюКомпанія «УРА! Переїзд» стала партнером найбільшої ІТ-компанії  українського походження та прийняла участь у програмі SoftServe Discount Program. Маючи колосальний досвід в наданні послуг з перевезення та вантажних робіт, мувінгова компанія вже встигла наростити свою клієнтську базу і постійно прагне до її розширення.

Співпраця з SoftServe — це новий етап, який стане початком плідних відносин та розвитком партнерської мережі для Львівської мувінгової компанії. 

Переїзд в рамках програми SoftServe Discount Program

SoftServeНещодавно компанія з надання мувінгових послуг «УРА! Переїзд» стала партнером глобальної  ІТ-компанії SoftServe. Маючи понад 20-річний досвід роботи вона є надійним партнером для десятків компаній зі світовим ім’ям. Від моменту створення компанії і дотепер ключовою складовою успіху SoftServe є відповідальність не тільки перед своїми клієнтами, але й перед своїми працівниками.

Саме тому керівництво постійно налагоджує взаємовідносини з кращими компаніями, які можуть забезпечити  працівників крупної компанії якісними послугами та товарами. Співпраця з компанією «УРА! Переїзд» дозволить забезпечити співробітників компанії комфортними умовами переїзду зі знижками.

Що дає партнерство між компаніями?

Discount_CardВідтепер усі працівники української  ІТ-компанії, яка успішно працює на висококонкурентному ринку інформаційних технологій, мають можливість в рамках SoftServe Discount Program отримати знижку в розмірі 12% на послуги "УРА! Переїзд". Наша компанія з задоволенням надасть робітникам SoftServe послуги з перевезення квартир, офісів, будинків та гарантує якісне й швидке надання послуг вантажників.

Наші автомобілі для вантажних робіт задовільнять найвибагливішого клієнта.  Для отримання знижки на послуги мувінгу працівники повинні пред’явити пластикові дисконтні картки с індивідуальним номером та логотипом.