Лічильник переїздів: 4949

Перевозили шафу по Львову. Оператор знайшла мені авто необхідного розміру в і підтвердила можливість здійснення перевезення прямо в день дзвінка. Авто було на місці рівно у зазначений термін. І хоч я запізнився, хлопці не гаяли часу і оглянули шафу та визначили, як краще всього її перевезти. Запакувалися оперативно, точно так само оперативно доставили. Вантажник Андрій відповідально поставився до процедури, підняли, зібрали шафу. Також він мені допоміг з пересуванням іншої шафи по квартирі. Дякую всім! :)

Переїзд для фестивалю “Alfa Jazz Fest”


Співробітництво з міжнародним фестивалемНещодавно у Львові відбувся знаменитий джазовий фестиваль “Alfa Jazz Fest” в якому компанії “УРА! Переїзд” було відведено одну з головних ролей з надання ексклюзивних послуг.

Завдання, які було поставлено перед командою

Одне з найголовніших завдань – правильно та швидко привезти все необхідне обладнання, яке було виконано на відмінно. Автомобілі нашої компанії надавали послуги по перевезенню обладнання, а вантажники вміло все фіксували, так що жодних інцидентів не виникло. За допомогою професійного обладнання було перевезено важкі декорації та їх монтаж разом із працівниками фестивалю. Також наші працівники активно приєднувались до монтажних робіт. З їхньої допомоги швидко були зібрані сцена та локації.

Кожен, хто був на фестивалі з команди компанії, виконав покладені на нього обов’язки на найвищому рівні. Особисто кожному залученому працівникові присвоювався іменний бейдж – перепустка. За його допомогою працівник мав право доступу на всю територію “Alfa Jazz Fest”.

Наші бейджи Наші бейджи на фестивалі

Пакувальниці також приймали активну участь в організації харчування учасників фестивалю. Окрім того, наша компанія надавала в оренду пакувальні матеріали для всіх видів перевезення.

Загальні враження

Загалом враження від фестивалю лише позитивні. Працівники виконували свою роботу на найвищому рівні. І цей досвід знову довів, що для наших спеціалістів немає надскладних задач, і не важливо, які будуть масштаби роботи, головне, аби все було заздалегідь сплановано і обумовлено.

Після отримання замовлення, наші спеціалісти продумують кожен крок, тому ми і показуємо лише найкращі результати. Адже неправильно спланований робочий процес завжди призводить до непродуктивної роботи і незадоволених клієнтів.

Тому ми як професіонали заздалегідь дбаємо про ефективність справи.