Переїзд для фестивалю “Alfa Jazz Fest”

Лічильник переїздів: 7888

Дуже задоволені, все швидко і професійно, особливо Іван, порядний, ввічливий і дуже швидкий!!!Всім рекомендуємо!!

Переїзд для фестивалю “Alfa Jazz Fest”


Співробітництво з міжнародним фестивалемНещодавно у Львові відбувся знаменитий джазовий фестиваль “Alfa Jazz Fest” в якому компанії “УРА! Переїзд” було відведено одну з головних ролей з надання ексклюзивних послуг.

Завдання, які було поставлено перед командою

Одне з найголовніших завдань – правильно та швидко привезти все необхідне обладнання, яке було виконано на відмінно. Автомобілі нашої компанії надавали послуги по перевезенню обладнання, а вантажники вміло все фіксували, так що жодних інцидентів не виникло. За допомогою професійного обладнання було перевезено важкі декорації та їх монтаж разом із працівниками фестивалю. Також наші працівники активно приєднувались до монтажних робіт. З їхньої допомоги швидко були зібрані сцена та локації.

Кожен, хто був на фестивалі з команди компанії, виконав покладені на нього обов’язки на найвищому рівні. Особисто кожному залученому працівникові присвоювався іменний бейдж – перепустка. За його допомогою працівник мав право доступу на всю територію “Alfa Jazz Fest”.

Наші бейджи Наші бейджи на фестивалі

Пакувальниці також приймали активну участь в організації харчування учасників фестивалю. Окрім того, наша компанія надавала в оренду пакувальні матеріали для всіх видів перевезення.

Загальні враження

Загалом враження від фестивалю лише позитивні. Працівники виконували свою роботу на найвищому рівні. І цей досвід знову довів, що для наших спеціалістів немає надскладних задач, і не важливо, які будуть масштаби роботи, головне, аби все було заздалегідь сплановано і обумовлено.

Після отримання замовлення, наші спеціалісти продумують кожен крок, тому ми і показуємо лише найкращі результати. Адже неправильно спланований робочий процес завжди призводить до непродуктивної роботи і незадоволених клієнтів.

Тому ми як професіонали заздалегідь дбаємо про ефективність справи.