Лічильник переїздів: 7376

Скористався послугою компанії та лишився ДУЖЕ задоволеним. Перевозив речі, меблі та побутову техніку - все було оперативно розібрано, запаковано, доставлено, зібрано та розставлено по місцях. Якісний сервіс, вічливий персонал та 100% якісна робота! Рекомендую!!!

Переїзд головного офісу мережі аптек і оптик «Biomed» виконали на відмінно!

Переїзд головного офісу БіомедДля спеціалістів компанії «УРА! Переїзд» немає надскладних задач. Отримавши завдання від клієнта, ми заздалегідь продумуємо кожен крок його виконання, а тому завжди показуємо якісні результати.

Особливості отриманого завдання

Цього разу завданням для нашої мувінгової компанії був переїзд постійного клієнта – мережі аптек і оптик «Biomed», а саме їх головного офісу.

Співпраця з мережею аптек і оптик «Biomed» триває досить довгий час, тому до виконання задачі спеціалісти підійшли з максимальним розумінням та відповідальністю.

біомед

Замовником був обраний пакет послуг Еліт, тобто переїзд «під ключ». Головною складністю завдання було те, що всі роботи необхідно було провести за одну ніч, адже вже наступного ранку за вимогою керівництва мережі всі працівники мали приступити до своєї роботи вже в новому офісі.

біомед біомед

 біомедбіомед

 

Як проходив переїзд головного офісу «Biomed»?

Для перевезення офісу на 30 робочих місць нашою компанією було залучено 10 вантажників. Перевезення меблів та речей відбувалося з використанням вантажного автомобіля на 35 м.куб., який тричі їздив між старим та новим офісом.

Так як меблів було досить багато, за нашою рекомендацією керівництво мережі завчасно розробило план розміщення меблів у новому приміщенні. Це дозволило значно зекономити час та полегшило роботу нашим спеціалістам.

біомед біомед

Загалом переїзд тривав 12 годин. Зранку всі роботи були закінчені, тому, як і було домовлено, о 9:00 працівники компанії змогли зайняти свої робочі місця вже в новому офісі. Від керівництва ми отримали схвальні відгуки та залишилися повністю задоволені якістю виконання завдання.

біомед біомед

З впевненістю можемо сказати: довіривши переїзд нашій мувінговій компанії, ви гарантовано отримаєте якісний результат та залишитеся задоволеними швидкістю виконання робіт!