Лічильник переїздів: 4446

Двічі переїжджала самотужки, і думка про новий переїзд, чесно, не тішила. Тому вирішила звернутись сюди по допомогу. Замовлення прийняли за день до переїзду, детально описали як це все відбувається, озвучили ціни та приблизні терміни. Однокімнатну квартиру спакували, перевезли та розпакували на новому місці всього за 9 год. Все відбулось дуже швидко :) Тут працюють професіонали, які цінують ваш час та зусилля! Відтепер всім друзям рекомендую!

Перевезення концертного роялю у Львові – завдання для професіоналів


Перевезення концертного роялю у ЛьвовіМувінгова компанія «УРА! Переїзд» не боїться складних завдань. Використовуючи професійне обладнання та спеціальні інструменти, спеціалісти легко та швидко впораються навіть з великогабаритними вантажами, котрі відрізняються значною вагою та специфікою транспортування.

Саме тому для перевезення великих музичних інструментів, таких як роялі та піаніно, у Львові, містяни обирають кращих із кращих.

Перевезення роялю для Львівського національного академічного театру опери та балету

Довірте свої музичні інструменти професіоналам!Нещодавно компанія «УРА! Переїзд» отримала особливе завдання – перевезення концертного роялю для Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Це був ексклюзивний рояль August Forster, виготовлений в 1916 році. Його вага становила 468 кг.

Завдання було складним, але наші спеціалісти впоралися з ним на найвищому рівні. Впродовж 1,5 години 6 такелажників проводили всі необхідні роботи, а саме розбирали та запаковували інструмент для перевезення.

Власне транспортування інструменту зайняло менше 3-х годин. Наприкінці зазначеного часу рояль був у потрібному місці – «дзеркальній концертній залі», як її полюбляють називати львів’яни.

Перевезення оперного роялю: у чому складність? 

Перевезення роялюМувінг великих музичний інструментів, таких як рояль чи піаніно, має свої особливості. Виконати такого типу роботу самостійно неможливо, адже для цього потрібно використовувати спеціальні пристрої, а також знати, як провести транспортування так, щоб не пошкодити особливо важливих елементів інструменту.

Якщо Ви хочете перевезти Ваш музичний інструменти швидко, при цьому отримати гарантію його цілісності, звернутися краще до професіоналів цієї справи!