Лічильник переїздів: 7376

Дуже вдячна за вчорашній квартирний переізд.Хлопці прийшли вчасно.Всі меблі були розібрані і зібрані на місці.У мене великі дорогі габаритні меблі.Нічого не пошкоджено.Працювали без перериву близько шести годин.Хочу подякувати менаджеру Степану за чудову організацію,а також вантажникам Ігору,Дімі,Андрію,богдану,Івану і Анатолію.Всім раджу користуватись послугами Ура переізд.

Перевезення мобільного офісу будівельної компанії «Фамілія»

Перевезення білих меблівБудівельна компанія Фамілія поважає та вшановує сімейні цінності. І коли постало питання про перевезення їх мобільного офісу на нове місце, вони, вважаючи свою компанію великою родиною, підійшли до справи серйозно і вирішили звернутися до професіоналів.

Так, в компанії «УРА! Переїзд» пролунав телефонний дзвінок, і працівники виїхали на нове замовлення. Менеджери запропонували компанії «Фамілія» три пакети перевезення офісу на вибір: «Економ», «Базовий» та «Еліт». Клієнт обрав пакет по перевезенню "Еліт". В нього входять повне пакування офісного приладдя та речей персоналу, розбір на старому та збір на новому місці меблів, їх перевезення та робота вантажників. Крім того, треба було демонтувати світильники та карнизи.

Пакування офісних меблів

Пакуємо дизайнерські меблі офісу «Фамілія»

Пакування меблів

Пакуємо гарні меблі

Спаковані меблі

Меблі спаковано

Що найбільше запам'яталося працівникам компанії «УРА! Переїзд», під час виконання даного завдання, так це білосніжні меблі офісу. Повністю дерев'яні, сніжно білі, вони були як з картинки. Такі меблі легко можна забруднити під час транспортування або ще гірше — подряпати. Допустити помилку в даному випадку — означає зіпсувати красу дизайнерського рішення, а цього зробити працівники компанії «УРА! Переїзд» ніяк не могли.

Знімаємо штори

Демонтаж штор

Порожній офіс

Порожній офіс компанії «Фамілія»

Тому вантажники підійшли до справи дуже серйозно і зупинили свій вибір на використанні професійного пакувального матеріалу, а саме — спіненого поліетилену, товщиною 3 мм, пакувальної стретч-плівки та великої кількості вантажних ковдр. Все це для того, щоб унеможливити пошкодження меблів під час переїзду.

Вивантаження офісних меблів

Заносимо меблі в новий офіс

Вивантжуємо меблі

Заносимо меблі

Прийнявши правильне рішення, вантажники та пакувальниці вміло взялися за звичну справу. В результаті, працівники «УРА! Переїзд» відмінно впоралися і з цим «білосніжним» завданням — все охайно демонтували, попакували та перевезли на нове місце.