Завдання вагою 865 кг: перевезення пресу для лабораторії

Лічильник переїздів: 7888

Якісно. Швидко. Оперативно і професійно. Адекватні ціни. Рекомендую

Завдання вагою 865 кг: перевезення пресу для лабораторії


Ми знаємо, як перевезти важкий вантаж!Переносити тяжкі предмети для вантажників мувінгової компанії — звична справа. Але іноді доводиться їх транспортувати нестандартним способом адже ці самі важкі предмети трапляються нестандартні. Так, у квітні цього року такелажники компанії «УРА! Переїзд» здійснили унікальне перевезення пресу вагою 865 кг і підйом його на 4-й поверх у лабораторію по випробуванню асфальтного покриття. Цей випадок перший у практиці компанії.

Робітники більш звикли до стандартних завдань - перевезти банкомат чи сейф, але щоб вага невеличкого пресу, який вміщюється на півпіддона, складала 865 кг для них виявилося незвичним викликом. Даний прес застосовується для випробування асфальтного покриття автомобільних доріг і може видавати до 20 тон навантаження на 1 см. кв. Вимогою клієнта було безпечно доставити прес на 4-й поверх по сходовій клітці, адже ціна даного обладнання становить 285 694 грн.

Прес Прес Прес

Підйом пресу у лабораторію

Маючи досить невеликий розмір, такий, що обхопити його має можливість одна людина, прес має величезну вагу. Щоб перевезти обладнання та встановити його на потрібне місце було залучено 8-м такелажників компанії «УРА! Переїзд», які на спеціальних такелажних ременях підняли його на 4-й поверх. Підйом тривав 73 хв., і це на таку вагу досить швидко, адже навантаження на одного такелажника було по 108 кг!

Підйом пресу

Другим завданням було зняти прес із піддону і поставити на спеціальний металевий стіл висотою 40 см. Завдання ускладнювало те, що самий прес не має засобів для його перенесення, тому ми змогли виконати цей підйом, із застосуванням такелажних ременів.

За результатами нашої роботи прес був доставлено на своє постійне місце перебування і вже наступного дня він виконував свою роботу – перевіряв міцність асфальтного покриття, яке ставиться на всій Західній Україні.

Особливості роботи із такелажним обладнанням

Такелажні роботи — це не просто виконання вантажно-розвантажувальних заходів. Це цілий комплекс робіт, спрямований на переміщення важких предметів за допомогою спеціальної техніки. Без такелажних механізмів і пристосувань переміщення вантажу стає практично неможливим, адже зазвичай такелажні роботи націлені на великогабаритні або важкі предмети та обладнання.

Такелажне обладнання допомагає вантажникам не тільки перевезти сейф або інший вантаж з місця на місце, але і підняти його на потрібну висоту, щоб завантажити в машину, перенести по сходах або встановити на потрібному рівні. Переміщення, навантаження і кріплення обладнання під час руху вимагають чіткої організації процесу, достатнього багажу знань і досвіду.

Такелажні роботи актуальні практично в усіх сферах господарства, вони значно спрощують процес переміщення обладнання і зберігають його в працездатному стані після транспортування.

Замовляйте перевезення сейфів, банкоматі, габаритних та важких предметів у компанії «УРА! Переїзд» і будьте певні, що ми доставимо і поставимо Ваш вантаж безпечно і в домовлені строки!