Перевезення «живих стін»

Лічильник переїздів: 7888

Домовилась в обід про перевезення піаніно - ввечері того ж дня привезли і дружно занесли на 7-ий (!!!) поверх. Піаніно обгорнули, розібрали, перевезли і після того десь за 20 хв вже стояло воно у квартирі. Оператор по телефону запропонував ще послуги майстра по налаштуванню інструмента, який приїхав з вантажниками і за додаткову оплату гарно підрехтував піаніно. Роботою я задоволена, ціни не найвищі у Львові. Менеджер дуже привітний :) майстер по налаштуванні музичного інструмента справив враження хорошого спеціаліста! Дякую за гарну співпрацю :) А ще приємно знати, що частинка прибутку йде на допомогу АТО! Так тримати, хлопці!!! :)

Перевезення «живих стін»

Мувінг живої стіни«Жива стіна» - це нове дизайнерське рішення в оформленні приміщень. Завдяки цьому «зеленому килиму» з живих рослин навіть в галасливому місті можна бути ближче до природи; квіти заспокоюють нервову систему і очищують повітря в кімнаті. Встановлюється «жива стіна» за допомогою спеціальної вертикальної конструкції, у яку висаджені різні рослини, а для їх росту достатньо лише спеціального агроволокна і води. Саме з цією конструкцією і довелося нещодавно зіткнутися працівникам компанії «УРА! Переїзд».

Як все відбувалося

«UnionStandartBank» переїжджав з одного відділення в інше, і залишати гарний живий оазис у старому офісі працівникам дуже не хотілося. З питанням про перевезення двох «живих стін» вони звернулися до професіоналів нашої компанії. Не зіштовхуючись раніше з подібними завданнями, наші працівники прийняли це перевезення як виклик, на який не відповісти вони не могли.

Головною умовою клієнта було перевезення без демонтажу всієї конструкції саджанців, адже в іншому випадку вони могли би не прижитися. Тому для такого відповідального завдання було залучено електрик та два вантажники компанії «УРА! Переїзд». Електрик почав робити демонтаж електрообладнання, а монтажники розібрали вертикальний водоспад і демонтували кріплення від стіни.

Демонтування живої стіни

На новому місці потрібно було повернути в первинний вигляд зелений килим, відновити всю систему автополиву та відновити додаткові світильники для квітів. Найскладніше довелося електрику, адже правильне освітлення для «живої стіни» - це запорука довгого життя рослин, а отже оформити його потрібно грамотно.

Мувінг вантажу

 

Не дивлячись на всі складнощі, професійні вантажники компанії «УРА! Переїзд» вміло впоралися з цим завданням і "жива стіна" приносила радість своєю присутністю працівникам банку вже на іншому відділенні.