Результати YouTube-конкурсу від УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Замовляв квартирний переїзд зі Львова в Івано-Франківськ - дуже задоволений вашою роботою. Вантажний бус приїхав точно в домовлений час, вантажник і водій допомогли все швидко перенести з квартири і акуратно завантажити в бус, навіть не думав що все так чітко і швидко може бути організовано. Приємно вражений рівнем вашого сервісу. Дякую за допомогу!!!

Результати YouTube-конкурсу від УРА! Переїзд

З 1.08.20-30.09.20 компанія УРА! Переїзд проводила конкурс. Правила були досить прості: учасники мали слідкувати за виходом YouTube-відео на каналі компанї, скласти кодове слово та виграти приз. У розіграші взяло участь 16-ть учасників, з яких 14-ть надіслали правильну відповідь. 

Згідно з умовами конкурсу, перші три учасники отримали цінні подарунки, а саме: 

 

  1. Пан Богдан із м. Львова — набір розхідного матеріалу BOSCH.
  2. Пан Валентин із Черкаської області — набір біт BOSCH.
  3. Пані Олена із м. Біла Церква — брендоване горнятко.

Вітаємо переможців! Сподіваємося, що призи стануть вам у пригоді та будуть корисними у повсякденному житті.

Слідкуйте уважно за інформацією

Оглядові матеріали компанії мають попит та цікаві глядачам, охочих отримати призи багато, адже правильні відповіді почали надходити вже через 7 хвилин після виходу останнього відео. На щастя, це не остання можливість отримати цінні подарунки: УРА! Переїзд проводить часто конкурси та розіграші, тож слідкуйте за публікаціями та підпишіться на YouTube-канал.

УРА! Переїзд займає почесне місце на ринку мувінгових компаній, і є провідним перевізником квартир, офісів, будинків та, навіть, музичних інструментів. Серед основних переваг компанії, можна виділити:

  • безпечне перевезення вантажу;
  • відшкодування збитку у випадку псування майна;
  • прозора цінова політика;
  • оренда пакувального матеріалу;
  • можливість провезення «під ключ».

У своїй роботі УРА! Переїзд застосовує спеціальну техніку, професійних вантажників та вантажне таксі, аби переїзд пройшов легко, швидко та безпечно. Окрім основної діяльності, компанія публікує цікавий матеріал та має сторінку у Facebook. Для переходу на сторінку натисніть посилання.