Розрахунок за переїзд криптовалютою

Лічильник переїздів: 7888

Шо тут скажиш? Нормальна контора. Приїхали все поносили, перевезли. Ніц поганого не скажеш. Хлопці навіть перекурити не сідали поки не зробили роботу. Шо ше більше треба. Саме такий сервіс і потрібен, щоб без проблем. Та щей трішки дешевше, як в інших... Хлопці навіть обережніше за мене відносились до речей.

Розрахунок за переїзд криптовалютою

розрахунок криптовалютою

Перша професійна мувінгова компанія Львова – «УРА! Переїзд» розвивається в ногу із сучасними технологіями пропонуючи своїм клієнтам не тільки якісні послуги по перевезенню, але і зручні варіанти їх оплати. Сьогодні клієнти можуть обрати один із наступних методів оплати наших послуг:

  • Готівковий;
  • Безготівковий;
  • Переказ на картку (ПриватБанк, АльфаБанк, ПУМБ);
  • Криптовалютний.

Перші три методи оплати послуг переїзду вже нікого не здивують, але оплатити криптовалютою у Львові, це щось надзвичайне і неординарне.

біткоін NEM

Сьогодні ринок криптовалют у світі і в Україні розвивається дуже швидкими темпами. Багато українців не тільки про неї чули, але і активно торгують “криптою” як на світових так і на українських біржах. Найбільшою популярністю користується біткоїн, як одна із найперших і найбільш прибуткових валют. Великою популярністю криптовалюти користуються серед ІТ-спеціалістів, вони їх не тільки накопичують, але і майнять. Львів як столиця ІТ-індустрії у нашій країні завжди вирізнявся інноваціями і є піонером провадження сучасних технологій. Зважаючи на пропозиції ІТ-компаній та їх працівників ми впровадили можливість розрахунку за послуги перевезень у Львові криптовалютою.

Перші на ринку, перші всюди

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» стала першою українською транспортною компанією в якій можна розрахуватися за послуги криптовалютою. Інформацію про це вже внесено на спеціалізований сайт – www.coinmap.org, який допомагає знайти місця де можна розрахуватися криптою.

ми на карті сервісу

На сьогодні наші клієнти мають можливість розрахуватися двома популярними криптовалютами: Bitcoin та NEM (XEM). Варто звернути увагу, що оплатити криптовалютою у Львові можна із будь якої точки світу і це не вимагає особистої присутності клієнта при перевезенні.

Як розрахуватися біткоїном у Львові за послуги?

Після замовлення послуг перевезення, клієнт попереджає оператора про свій намір розрахуватися однією із двох криптовалют. Виконавши переїзд, працівники компанії надають клієнту QR-код відповідного гаманця - біткоїн або NEM. Відсканувавши необхідні дані клієнт самостійно проводить транзакцію і встановлює комісію до оплати.

Дані для оплати криптовалютою наведені у вигляді QR-коду, які клієнт може відсканувати самостійно на нашому сайті.

код біткоіна код NEM

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» завжди створює зручні методи оплати наших послуг і готова розширити на прохання клієнтів можливість приймати і інші криптовалюти.

Замовляйте перевезення у професіоналів, розраховуйтеся криптою!