Лічильник переїздів: 5277

Тричі користувалася послугами УраПереїзд впродовж останнього тижня. Перевозили офісні меблі з подальшим їх монтажем. Всі рази працівники були вчасно, робота якісна. Замовляли за день напередодні, завжди був доступний автомобіль потрібного розміру. Будемо користуватися ще.

Розрахунок за переїзд криптовалютою

розрахунок криптовалютою

Перша професійна мувінгова компанія Львова – «УРА! Переїзд» розвивається в ногу із сучасними технологіями пропонуючи своїм клієнтам не тільки якісні послуги по перевезенню, але і зручні варіанти їх оплати. Сьогодні клієнти можуть обрати один із наступних методів оплати наших послуг:

  • Готівковий;
  • Безготівковий;
  • Переказ на картку (ПриватБанк, АльфаБанк, ПУМБ);
  • Криптовалютний.

Перші три методи оплати послуг переїзду вже нікого не здивують, але оплатити криптовалютою у Львові, це щось надзвичайне і неординарне.

біткоін NEM

Сьогодні ринок криптовалют у світі і в Україні розвивається дуже швидкими темпами. Багато українців не тільки про неї чули, але і активно торгують “криптою” як на світових так і на українських біржах. Найбільшою популярністю користується біткоїн, як одна із найперших і найбільш прибуткових валют. Великою популярністю криптовалюти користуються серед ІТ-спеціалістів, вони їх не тільки накопичують, але і майнять. Львів як столиця ІТ-індустрії у нашій країні завжди вирізнявся інноваціями і є піонером провадження сучасних технологій. Зважаючи на пропозиції ІТ-компаній та їх працівників ми впровадили можливість розрахунку за послуги перевезень у Львові криптовалютою.

Перші на ринку, перші всюди

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» стала першою українською транспортною компанією в якій можна розрахуватися за послуги криптовалютою. Інформацію про це вже внесено на спеціалізований сайт – www.coinmap.org, який допомагає знайти місця де можна розрахуватися криптою.

ми на карті сервісу

На сьогодні наші клієнти мають можливість розрахуватися двома популярними криптовалютами: Bitcoin та NEM (XEM). Варто звернути увагу, що оплатити криптовалютою у Львові можна із будь якої точки світу і це не вимагає особистої присутності клієнта при перевезенні.

Як розрахуватися біткоїном у Львові за послуги?

Після замовлення послуг перевезення, клієнт попереджає оператора про свій намір розрахуватися однією із двох криптовалют. Виконавши переїзд, працівники компанії надають клієнту QR-код відповідного гаманця - біткоїн або NEM. Відсканувавши необхідні дані клієнт самостійно проводить транзакцію і встановлює комісію до оплати.

Дані для оплати криптовалютою наведені у вигляді QR-коду, які клієнт може відсканувати самостійно на нашому сайті.

код біткоіна код NEM

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» завжди створює зручні методи оплати наших послуг і готова розширити на прохання клієнтів можливість приймати і інші криптовалюти.

Замовляйте перевезення у професіоналів, розраховуйтеся криптою!