Шалений конкурс від "УРА! Переїзд": проходь квест і забирай свою нагороду!

Лічильник переїздів: 7888

17.10.18 замовив переїзд тяжкого обладнання. Хлопці прийшли вчасно і все перенесли. Андрій, Толік, Діма, Ігор рекомендую.

Шалений конкурс від "УРА! Переїзд": проходь квест і забирай свою нагороду!

конкурс від мувінгової компаніїПочинаючи з середини червня кожен з вас може перевірити себе на уважність і кмітливість, адже мувінгова компанія "УРА! Переїзд" влаштовує конкурс! Розіграш стартує 15 червня і триває до 21 червня включно.

У конкурсі всього 3 прості умови, результати ваших старань можна буде дізнатись 25 червня. Переможців обиратимуть за допомогою сервісу RANDOM.ORG згідно з умовами конкурсу.

Умови

Умови розіграшу, мабуть, можна поділити на дві частини: стандартні і цікава.

Серед стандартних умов - поставити лайк на сторінці "УРА! Переїзд!" у Фейсбук https://www.facebook.com/urapereyizd/ та зробити репост посту про конкурс до себе на сторінку.

А ось найцікавіша умова конкурсу – це знайти на сайті http://www.urapereyizd.com.ua/  кодову фразу. Звучить ця фраза так: «Я переможець з УРА! Переїзд». Знаходите, робите скріншот сторінки так, щоб на ньому була кодова фраза, а потім відсилаєте його компанії в особисті повідомлення у Фейсбук. Прохання відсилати знімки лише у приватні повідомлення компанії.

Призи

Як і раніше, в цьому конкурсі компанія розігрує чудові призи, а саме:

  • За 1 місце - набір розхідного матеріалу з 30-ти одиниць від ТМ BOSCH;
  • За 2 місце - набір біт від ТМ BOSCH;
  • За 3 місце - брендоване горнятко від "УРА! Переїзд".

Чудові призи за вашу увагу і кмітливість! Брати участь у конкурсах варто хоча б заради таких корисних і дійсно коштовних призів!

Тож друзі, не гайте час, скоріше біжіть брати участь у чудовому конкурсі з умовою-родзинкою та вигравайте коштовні призи!

Ми впевнені, удача на вашій стороні!