Лічильник переїздів: 2497

Годину тому завершився і мій переїзд :) Раніше і не міг подумати - наскільки можна спростити собі життя - довіривши таку справу - дійсно професіоналам мувінгу. Завдання було трішки нетиповим, декілька точок на маршруті, повернення на стартову і т.д. Але хлопці справились з ним дуже якісно і швидко. Вантажники - працювали оперативно, без півгодинних "перекурів" і штучних затягувань часу. Водій - професійними маневрами підганяв бус максимально близько до точок загрузки/вигрузки....все, що мені залишилось - це спостерігати за їх роботою попиваючи ранкову каву :) Що дійсно вразило, так це те - що переїзд відбувся ЗНАЧНО швидше, ніж планувалось попередньо, а відповідно і дешевше :) і не зважаючи на оперативність все доїхало цілим і не ушкодженим. Тому хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :)

Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»

Спортивні вантажникиПереїзд – справа відповідальна, і займатися нею повинні виключно відповідальні люди, з практичними та теоретичними навичками. Мова зараз не тільки про логістів, менеджерів та водіїв. Сьогодні ми поговоримо про вантажників та їх важку працю.

Яким має бути вантажник

Вибираючи компанію, яка здійснюватиме Ваш переїзд, Ви окрему увагу приділяєте вантажникам. Завжди хочеться, щоб Ваші речі переносив тверезий чоловік, при цьому він повинен мати певний набір якостей:

  • чесність;
  • активність;
  • пунктуальність;
  • відповідальність;
  • належна фізична підготовка.

Це мінімальний набір вимог, серед яких фізична підготовка займає далеко не останнє місце. Необхідність спускати і піднімати по сходах меблі, занурювати у вантажну машину побутову техніку і розстановка всього цього на новому місці обумовлює наявність у вантажників чималих м'язів і твердого преса. При цьому турбота про своє здоров'я – це перший критерій хорошої фізичної форми вантажника.

Досягнення вантажників компанії «УРА! Переїзд»

Ручна боротьба у процесі   Наші перемагають!

Вантажники компанії - не часті відвідувачі тренажерного залу, адже фізичне навантаження при постійних переїздах і так «прокачує» всі необхідні групи м'язів чоловіків. І тривалість такого «тренування» значно більше, ніж заняття на тренажерах.

Нам дуже приємно, що двоє вантажників компанії «УРА! Переїзд» - професійні армреслери. Армреслінг – це настільна боротьба однією рукою. Саме в цьому спорті співробітники компанії «УРА! Переїзд» виступають як професіонали.

Переможці армреслінгуТак, в грудні місяці в м. Дубляни відбулися львівські обласні змагання з армреслінгу серед професіоналів, де взяли участь і вантажники компанії «УРА! Переїзд», Маркіян і Зіновій. Змагання були дуже запеклі, адже тут були спортсмени з усієї області, а переможець отримував право представляти рідну область на змаганнях країни, які відбудуться у лютому 2017 року р. в м. Києві. За результатами змагань у ваговій категорії до 90 кг перемогу здобув Маркіян, а у ваговій категорії до 110 кг почесне третє місце зайняв Зіновій.

Отже в лютому 2017 року Львівську область на всеукраїнських професійних змаганнях у своїй ваговій категорії буде представляти вантажник компанії «УРА! Переїзд» – Маркіян. Компанія вітає переможця і надалі всіляко підтримуватиме своїх співробітників у популяризації спорту та поданням нашої області на всеукраїнських змаганнях.