Лічильник переїздів: 4949

Всем доброго времени суток! Переезжали со Львова в другой город. Практически вся квартира (некоторая мебель - тяжеленная). Позвонил ребятам в субботу, сказали, что со мной свяжется менеджер (к слову сказать, начало разговора было на украинском, но переключились на русский - респект вам!). Менеджер перезвонил через 5 минут, СПРОСИЛ разрешения приехать когда МНЕ удобно!!! Приехал в воскресенье утром, всё посчитал (глаз-алмаз у него, предложил коробок в аренду, именно их и не хватало!!!), договорились о дате и времени переезда. Минута в минуту, приехали ребята, разобрали мебель, упаковали, загрузили всё в машину, перевезли, занесли в новую квартиру, распаковали, смонтировали и установили куда я попросил, и мусор после себя вынесли! Это просто мега-крутой сервис, я буду всем рекомендовать "УРА! Переїзд". Финансовый вопрос: ориентировочно я и расчитывал на эту сумму, но не с таким сервисом! Ребята, спасибо Вам еще раз! Вы реально крутые! Оценка однозначно 5 :)

Спорт. Здоров’я. Це все про вантажників «УРА! Переїзд»

Спортивні вантажникиПереїзд – справа відповідальна, і займатися нею повинні виключно відповідальні люди, з практичними та теоретичними навичками. Мова зараз не тільки про логістів, менеджерів та водіїв. Сьогодні ми поговоримо про вантажників та їх важку працю.

Яким має бути вантажник

Вибираючи компанію, яка здійснюватиме Ваш переїзд, Ви окрему увагу приділяєте вантажникам. Завжди хочеться, щоб Ваші речі переносив тверезий чоловік, при цьому він повинен мати певний набір якостей:

  • чесність;
  • активність;
  • пунктуальність;
  • відповідальність;
  • належна фізична підготовка.

Це мінімальний набір вимог, серед яких фізична підготовка займає далеко не останнє місце. Необхідність спускати і піднімати по сходах меблі, занурювати у вантажну машину побутову техніку і розстановка всього цього на новому місці обумовлює наявність у вантажників чималих м'язів і твердого преса. При цьому турбота про своє здоров'я – це перший критерій хорошої фізичної форми вантажника.

Досягнення вантажників компанії «УРА! Переїзд»

Ручна боротьба у процесі   Наші перемагають!

Вантажники компанії - не часті відвідувачі тренажерного залу, адже фізичне навантаження при постійних переїздах і так «прокачує» всі необхідні групи м'язів чоловіків. І тривалість такого «тренування» значно більше, ніж заняття на тренажерах.

Нам дуже приємно, що двоє вантажників компанії «УРА! Переїзд» - професійні армреслери. Армреслінг – це настільна боротьба однією рукою. Саме в цьому спорті співробітники компанії «УРА! Переїзд» виступають як професіонали.

Переможці армреслінгуТак, в грудні місяці в м. Дубляни відбулися львівські обласні змагання з армреслінгу серед професіоналів, де взяли участь і вантажники компанії «УРА! Переїзд», Маркіян і Зіновій. Змагання були дуже запеклі, адже тут були спортсмени з усієї області, а переможець отримував право представляти рідну область на змаганнях країни, які відбудуться у лютому 2017 року р. в м. Києві. За результатами змагань у ваговій категорії до 90 кг перемогу здобув Маркіян, а у ваговій категорії до 110 кг почесне третє місце зайняв Зіновій.

Отже в лютому 2017 року Львівську область на всеукраїнських професійних змаганнях у своїй ваговій категорії буде представляти вантажник компанії «УРА! Переїзд» – Маркіян. Компанія вітає переможця і надалі всіляко підтримуватиме своїх співробітників у популяризації спорту та поданням нашої області на всеукраїнських змаганнях.