Українські солдати і допомога «УРА! Переїзд» або як ще можна підтримати наших хлопців

Лічильник переїздів: 7888

Замовила 3 грузчиків перенести речі з одного офісу в інший! Хлопці 3 Андрія справились супер,молодці! Дякую!

Українські солдати і допомога «УРА! Переїзд» або як ще можна підтримати наших хлопців

Допомога АТОЛисти, які отримують українські військові з побажанням швидкого одужання та словами подяки за те, що вони роблять, по-справжньому надихають цих чоловіків і підтримують їх бойовий дух. Що ми можемо ще зробити для того, щоб болісні дні, проведені поза домом, пройшли не так болісно?

Як особисто ви можете допомогти бійцям

Якщо Ви хочете надати підтримку українським військовим, але не знаєте, з чого почати, зрозумійте, що в них стандартний мінімальний набір для потреб життєдіяльності: теплий одяг, їжа, засоби гігієни, медикаментозні, лікарські препарати та моральна підтримка. За кожним з цих пунктів Ви здатні зробити свій внесок. Просто принесіть у найближчий волонтерський центр або безпосередньо у госпіталь щось з цього списку:

  • в'язані шапки, рукавиці і шкарпетки. Краще, щоб пряжа для виробів у складі мала хоча б 30% вовни. Тоді нитка буде горіти, а не плавитися, не прилипаючи до тіла, у разі «гарячих» боїв;
  • їжа і напої. Це, звичайно, актуальніше для госпіталізованих бійців, але і молодим людям, що знаходяться у гарячих точках, передають сушене м'ясо і овочі, консерви і мед;
  • самотужки можна виготовити предмети, які в прямому сенсі стануть захистом бійців під час їх служби. Це і плетені браслети, які протягом декількох секунд розпускаються в мотузку, довжиною 3-4 метри. А вже мотузці можна знайти масу застосувань — від пристосування для лову риби до джгута на відкриту рану. Ще один «маст-хев» для бійців — маскувальна сітка, яку виготовляють у кожному місті волонтери та працівники у спеціальних майстернях.

Як допомагає «УРА! Переїзд»

Допомога військовимКомпанія «УРА! Переїзд» продовжує традицію підтримки військових у зоні АТО. Цього разу ми матеріально та фінансово допомогли волонтерам із м. Дубляни, Жовківського р-ну. Компанія придбала для військових зимове взуття у кількості 10-ти пар на загальну суму 1900 грн., тепер у сильні морози ноги десятка солдатів будуть в теплі, а їх здоров'я - міцніше.

А також було надано 500 грн. готівкою волонтерам для придбання пального для автомобіля, який їхав на Схід.

Загалом розмір нашої допомоги у грудні місяці для військових в зоні АТО склав 2400 грн. Це далеко не перший і не останній раз, коли наша компанія підтримує ЗСУ та переселенців із зони АТО. Ми і надалі будемо проявляти всебічну підтримку нашим захисникам!

Слава Україні! Героям Слава.