Лічильник переїздів: 7376

Зауважень до роботи хлопців немає - швидко та акуратно все перевезли. Є зауваження до розрахунку вартості, яка була розрахована на основі попередньої оцінки обсягу роботи і не була перерахована у відповідності до фактичного часу. У перерахунку нам відмовили, мотивуючі тим, що хлопці є зарезервованими за нами на всі 5 годин, незважаючи на те, що фактично переїзд тривав 2,5 години. Виглядає так, що попередня оцінка обсягу робіт була спеціально завищена.

Позитивні відгуки, мувінгова компанія«УРА! Переїзд» на сайтах відгуків

Ще нещодавно отримати достовірну інформацію про товар або послугу можна було тільки за допомогою особистого спілкування або так званого «сарафанного радіо». Але час не стоїть на місці, і зараз обговорити фірму-виконавця тих чи інших робіт або послуг можна на спеціальних сайтах.

На цих інтернет-порталах користувачі викладають особисті враження від спілкування з робітниками різноманітних компаній і якості отриманих послуг. Ці відгуки знаходяться у широкому доступу і можуть як нашкодити репутації фірми, так і залучити нових клієнтів.

Нещодавно ми отримали схвальний відгук про мувінгову компанію «УРА! Переїзд» на сайті незалежних відгуків України http://www.otzyvua.net/. Можете ознайомитись з ним за посиланням або на фото нижче. Це було для нас дуже приємно!

Відгук про нас

Також наша компанія постійно отримує позитивні оцінки та приємні слова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Для компанії саме головне – це правдива думка нашого клієнта. Адже якщо якість послуг задовольняє клієнта, це означає, що ми йдемо вірним шляхом розвитку компанії!

Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» воліє виконувати замовлення якісно і постійно розширює перелік послуг, що надаються клієнту. Тому не потребує замовних схвальних відгуків на сторінках інтернету, всі думки, висловлені щодо нашої компанії, які  Ви зустрінете – незалежні та відверті.

Ми дуже вдячні за теплі слова користувачам соціальних мереж і своїм клієнтам. Це надає нам впевненості, що «УРА! Переїзд» все робить правильно, і буде розвиватися надалі. Ваші відгуки – це стимул для подальшого удосконалення якості і розширення асортименту послуг.

Ми будемо намагатися не розчарувати Вас. А Ваші оцінки нехай ідуть від щирого серця!