Лічильник переїздів: 5159

Зрогумів що поревозити весь свій хлам своїм легковим автомобілем не хочу почав гуглити та натрапив на ваш сайт. Переїзд відбувався у неділю 04.02.18: зателефонував, дуже класно проконсультували по автомобілю який підійде та кількості вантажників(не намагались впарити на більшу кількість часу, та більше авто). Домовились на 14 годину і рівно о 14 - дзвінок у двері, це були два хлопці:Тарас та Олександр, приїхали вони на чорному, чистому як ззовні, так і всередині спрінтері. Носили все швидко та головне обережно і вже за 2 години речі, деякі меблі та квіти були перевезені з трьох кімнатної у двох кімнатну квартиру. Ще раз велике дякую Тарасу та Олександру і сервісу «Урапереїзд». Буду рекомендувати іншим!

«УРА! Переїзд» пропонує новий рівень перевезення речей: без пакування, без прасування

Мобільні вішалкиНещодавно до нас звернувся новий клієнт, начебто зі звичним завданням – перевезти речі. Але було в цьому замовленні дещо незвичайне і команда «УРА! Переїзд» не змогла встояти перед новими труднощами. Адже тільки вирішуючи їх, удосконалюючи свій сервіс і пропонуючи Вам вже нові послуги, засновані на Ваших потребах, ми ростемо у своїх очах.

Повернемося до клієнта. Побажанням однієї покоївки відомого релігійного діяча було перевезти білі сорочки в кількості 63-х шт., не пом’явши їх. З її слів цей діяч міняє сніжно білі сорочки двічі на день, тому вона заздалегідь готує вбрання, щоб ніколи не затримувати свого роботодавця.

Зваживши усі варіанти, компанія «УРА! Переїзд» вирішила використовувати мобільні вішалки. Такі стійки виготовлені із нержавіючого металу і можуть витримати вагу до 80 кг. Також у них знизу є металева решітка, яка захищає одяг від падіння на землю. На такій стійці можна розмістити до 30-ти вішаків, або ж до 15-ти одиниць верхнього одягу.

Кожну сорочку на вішалці треба було застібнути, щоб під час транспортування вона не злетіла. Після розміщення вішаків на стійці, пакувальники скористалися стретч-плівкою, обмотавши речі у 3 шари. Таке пакування захистило від потрапляння пилу та бруду на одяг.

Мобільні вішалки обладнані 4-ма колесами, які дозволяють їх легко транспортувати по рівній поверхні. Біля сходів за роботу взялися вантажники, перенести вішалку на потрібний поверх допомогло використання спеціальних такелажних ременів. Таке транспортування одягу дозволило жінці зекономити багато часу на його повторне прасування, а наявність їх вже на вішаках – швидко розвішати їх по новому гардеробу.

Зараз клієнти ще більше вимагають обережного і безпечного ставлення до дорогих та брендових речей. Особливо до шуб та пальт, які куплені у дорогих бутіках різних міст Європи. Ми розуміємо ваші переживання, тому втілюємо Ваші бажання у життя!