Лічильник переїздів: 7220

Два тижні тому я подзвонила в агенцію "Ура переїзд!", і попросила допомогти з переїздом у той самий день (ну як день.. в найближчі декілька годин). Я з'їзжала з квартири, де мала віддати ключи о восьмій вечора і переїжджала у нову, яку орендувала лише вранці. Вільних вантажних машин не було. Але менеджер, який приймав замовлення, зорієнтувався дуже швидко, оцінив кількість наших речей, взяв мінівен і під'їхав сам вже за пів години. Ну що сказати, не були б хлопці в "Ура переїзд!" такі розторопні, сиділа б я зі своїми речами під домом ще Бог зна скільки років. Мої речі якраз вмістилися у мінівен і за годину я вже була в новій оселі. Не можу уявити, щоб переїзд пройшов легше. Дякую, що не стали пояснювати що треба робити все заздалегідь, а просто приїхали. Сподіваюсь, ви збережете якість своїх послуг на тому ж рівні, бо я маю намір рекомендувати вас своїм друзям. Дякую!

Великі вантажі – нам під силу

 Навантаження великої вагиПеревезти домашній статок або меблі з офісу – це просто і швидко. Будь яка компанія-перевізник зробить потрібну роботу за декілька годин.

А якщо великому підприємству треба доставити важке устаткування на нові промислові потужності? Мувінгова компанія «УРА! Переїзд» нещодавно отримала замовлення від фірми, що займається виготовленням протезів. Треба було перевезти з м. Мукачево в м. Львів прес для виготовлення виробів із пластмаси – протезів для медичних потреб.

Складність завдання – вага устаткування 1030 кг, місце встановлення – підвальне приміщення, покриття підлоги – керамічна плитка, яка може витримати вантаж вагою до 500 кг. Це був справжній виклик для мувінгової компанії!

Як ми вирішили цю задачу?

Приладдя для мувінгу важких речейТрап для пересування вантажу

Основна складність полягала не в перевезенні, а в установці устаткування. Велика вага, крихка підлога…

Обладнання, що використовувалось при транспортуванні:

  • маніпулятор зі стрілою;
  • гідравлічний візок – рокла;
  • трап з твердих порід дерева – для спуску вантажу до підвального приміщення;
  • дерев’яний брус;
  • великі металеві листи для рівномірного розподілу ваги на сходах та підлозі;
  • 6 вантажників-професіоналів.

Замовлення було виконано в строк і на «відмінно». Адже протези – це нагальна потреба для країни, яка захищається від загарбників.

Що ще нам під силу?

Великі вантажі для спеціалістів мувінгової компаній – це виклик, але і цікава задача.

Ми пропонуємо і виконуємо:

  • перевезення банкоматів;
  • перевезення сейфів;
  • перевезення важких речей – наприклад, бабусину скриню з дуба або промислове устаткування;
  • такелажні послуги – це комплекс заходів, спрямованих на підняття різноманітних вантажів з метою їх навантаження або вивантаження.

Звертайтеся до компанії «УРА! Переїзд». Нам під силу будь-який вантаж!