Лічильник переїздів: 7376

Зрогумів що поревозити весь свій хлам своїм легковим автомобілем не хочу почав гуглити та натрапив на ваш сайт. Переїзд відбувався у неділю 04.02.18: зателефонував, дуже класно проконсультували по автомобілю який підійде та кількості вантажників(не намагались впарити на більшу кількість часу, та більше авто). Домовились на 14 годину і рівно о 14 - дзвінок у двері, це були два хлопці:Тарас та Олександр, приїхали вони на чорному, чистому як ззовні, так і всередині спрінтері. Носили все швидко та головне обережно і вже за 2 години речі, деякі меблі та квіти були перевезені з трьох кімнатної у двох кімнатну квартиру. Ще раз велике дякую Тарасу та Олександру і сервісу «Урапереїзд». Буду рекомендувати іншим!

Відкриття компанії УРА! Переїзд

Відкриття

УРА! Ми відкрилися 1 квітня 2014 року!

Переїзд – це завжди свято. Не залежно від того змінюєте Ви місце проживання, чи переїздите з одного офісу до іншого, переїзд  відкриває нові перспективи та символізує розвиток і рух уперед. 

Але для того, щоб перевезення особистих речей, меблів чи офісної техніки не перетворилося на стихійне лихо, його слід довірити професіоналам, які:

 1.  демонтують (відключать, розберуть і т.д.);
 2. запакують;
 3. завантажать;
 4. перевезуть;
 5. розвантажать;
 6. розпакують;
 7. розкладуть по місцях.

При цьому:

 • пошкоджених чи втрачених речей буде 0;
 • зіпсованих нервів буде 0;
 • даремно втраченого часу буде 0;
 • незапланованих грошових витрат буде 0.

Ще донедавна знайти таких професійних перевізників, які б взяли на себе організацію переїзду «під ключ», було неможливо. Зараз все кардинально змінилося, бо  МИ «УРА! ПЕРЕЇЗД» ВІДКРИЛИСЯ!

Ми – це команда професіоналів, яка складається не тільки с досвідчених водіїв та вантажників. Серед наших спеціалістів є логісти, які оптимізують процес переїзду і підберуть транспортний засіб, розроблять кращий маршрут та оберуть найзручніший спосіб надання послуг.

Ми  пропонуємо організацію всіх видів комерційного та особистого переїзду, включаючи будинковий, квартирний, дачний, офісний, складський, торгівельний.

Ми пропонуємо всі види такелажних робіт, включаючи перевезення музичних інструментів, банкоматів та сейфів.

Ми пропонуємо перевезення цінних та крихких речей, предметів мистецтва, антикваріату і навіть тварин.

Ми пропонуємо гнучку систему знижок так пакетні пропозиції, які дозволяють економити на переїзді.

Ми постійно розширюємо географію надання послуг.

Ми маємо амбіційні цілі, і з компанії, яка надає послуги по організації переїзду в межах Львову та області, ми обов’язково виростемо лідером всього західного регіону

Ми працюємо без вихідних.

Ми відкрилися, і ми працюємо для Вас!