Відомі та авторитетні ЗМІ говорять вголос про відому в Україні мувінгову компанію

Лічильник переїздів: 7888

Класно працюють, особливо порадували малі тривалості перерв всього 5-10хв. на годину роботи вантажників

Відомі та авторитетні ЗМІ говорять вголос про відому в Україні мувінгову компанію

ЗМІ про УРА! Переїзд

Переїзд – завжди клопітка та відповідальна справа. Кожен, хто стикався з цим, неминуче задавався питанням, як знайти, замовити та правильно обрати мувінгову компанію та полегшити етап переїзду. Можна знайти й обрати компанію, звернувшись по допомогу друзів, перевірених агентств або самостійно здійснити її пошук ресурсами Інтернет.

Така компанія вже існує. І це мувінгова компанія «УРА! Переїзд» – надійна, перевірена, компетентна компанія, яка працює з 2014 р. на ринку сучасних послуг Західної України, знаходиться у місті Львів і успішно спеціалізуються на таких перевезеннях, яка пропонує послуги з організації процесу збору, пакування, перевезення і зберігання речей в період транспортування офісного, квартирного вантажу, величезної кількості техніки, меблів та інших речей. За додаткову плату, надає пакувальні матеріали, оформляє страховки, охорону майна, що перевозиться і його короткочасне зберігання в складському приміщенні. 

ЗМІ про «УРА! Переїзд»

Інформацію про компанію «УРА! Переїзд» публікують як відомі західні ЗМІ, так і українські. Серед найбільш авторитетних ЗМІ можна виділити: Високий Замок, Львівський Портал, Поступ, а також Вікіпедію. Аби більше дізнатися про «УРА! Переїзд» перейдіть за посиланнями нижче: 

Чому компанія «УРА! Переїзд» заслуговує на публікації у ЗМІ

Мувінговий ринок динамічно розвивається, проте «УРА! Переїзд» досі перебуває у топі Львівських мувінгових компаній. Чому? Окрім, високої якості та широкого асортименту послуг, компанія має ряд переваг, а саме:

  • безпечне перевезення вантажу
  • зберігання часу, фінансів замовника та фінансові гарантії
  • відшкодування збитку у випадку псування майна
  • прозора цінова політика
  • оренда пакувального матеріалу
  • надання спеціальної техніки та вантажного таксі

Поєднуючи високий професіоналізм та злагоджену роботу, «УРА! Переїзд» заслуговує почесне місце у топі мувінгових компаній України та публікації в авторитетних ЗМІ.