YouTube-конкурс від «УРА! Переїзд»: збирай кодове слово та вигравай подарунок

Лічильник переїздів: 7888

Перевозили шафу по Львову. Оператор знайшла мені авто необхідного розміру в і підтвердила можливість здійснення перевезення прямо в день дзвінка. Авто було на місці рівно у зазначений термін. І хоч я запізнився, хлопці не гаяли часу і оглянули шафу та визначили, як краще всього її перевезти. Запакувалися оперативно, точно так само оперативно доставили. Вантажник Андрій відповідально поставився до процедури, підняли, зібрали шафу. Також він мені допоміг з пересуванням іншої шафи по квартирі. Дякую всім! :)

YouTube-конкурс від «УРА! Переїзд»: збирай кодове слово та вигравай подарунок

конкурс Ютуб

Компанія «УРА! Переїзд» — не тільки провідний український перевізник, але й фірма, яка дарує круті та корисні подарунки. З 1.08.20-30.09.20 компанія проводить конкурс, правила досить прості: слідкуйте за YouTube-відео з 1.08.20-30.09.20, складайте слово та вигравайте призи. Переможців буде обрано згідно з умовами конкурсу.

Умови участі у конкурсі

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно виконати всього декілька умов.

По-перше, будьте уважними та слідкуйте за виходом відео на YouTube-каналі. Знайти перше відео та додаткову інформацію можна тут:

Перегляньте 7 відео, знайдіть сховані букви та складіть слово-код. Відео будуть публікуватися в період з 1 серпня до 30 вересня.

По-друге, через сайт у розділі Запитання-Відповіді вкажіть свої контактні дані та надішліть кодове слово. Аби увійти в Топ-3 переможців потрібно вказати відповідь швидко та правильно.

Поспішайте! Перші три людини, що виконають усі вимоги отримають круті призи.

Призи

Компанія проводить розіграш вже не вперше. Для того, аби переможці були задоволені, «УРА! Переїзд» намагається обрати подарунки високого рівня якості та практичності.

Призи можна використати як у побутовому житті, так і у якості елементу декору.

У розіграші можна виграти один з трьох призів, а саме:

  • За 1 місце — набір розхідного матеріалу від ТМ «BOSCH» (сверла та біти);
  • За 2 місце — набір біт від ТМ «BOSCH»;
  • За 3 місце — фірмову кружку від «УРА! Переїзд».

Аби бути у курсі новин компанії, перейдіть за посиланням та підпишіться https://www.facebook.com/urapereyizd/. Будьте уважні та кмітливі!

Беріть участь у конкурсі та вигравайте призи!