Лічильник переїздів: 7376

Хлопці перевезли цілий офіс меблів та оргтехніки. Ідеально запакували, перевезли і розставили в новому офісі. Швидко, зручно, рекомендую!

YouTube-конкурс від «УРА! Переїзд»: збирай кодове слово та вигравай подарунок

конкурс Ютуб

Компанія «УРА! Переїзд» — не тільки провідний український перевізник, але й фірма, яка дарує круті та корисні подарунки. З 1.08.20-30.09.20 компанія проводить конкурс, правила досить прості: слідкуйте за YouTube-відео з 1.08.20-30.09.20, складайте слово та вигравайте призи. Переможців буде обрано згідно з умовами конкурсу.

Умови участі у конкурсі

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно виконати всього декілька умов.

По-перше, будьте уважними та слідкуйте за виходом відео на YouTube-каналі. Знайти перше відео та додаткову інформацію можна тут:

Перегляньте 7 відео, знайдіть сховані букви та складіть слово-код. Відео будуть публікуватися в період з 1 серпня до 30 вересня.

По-друге, через сайт у розділі Запитання-Відповіді вкажіть свої контактні дані та надішліть кодове слово. Аби увійти в Топ-3 переможців потрібно вказати відповідь швидко та правильно.

Поспішайте! Перші три людини, що виконають усі вимоги отримають круті призи.

Призи

Компанія проводить розіграш вже не вперше. Для того, аби переможці були задоволені, «УРА! Переїзд» намагається обрати подарунки високого рівня якості та практичності.

Призи можна використати як у побутовому житті, так і у якості елементу декору.

У розіграші можна виграти один з трьох призів, а саме:

  • За 1 місце — набір розхідного матеріалу від ТМ «BOSCH» (сверла та біти);
  • За 2 місце — набір біт від ТМ «BOSCH»;
  • За 3 місце — фірмову кружку від «УРА! Переїзд».

Аби бути у курсі новин компанії, перейдіть за посиланням та підпишіться https://www.facebook.com/urapereyizd/. Будьте уважні та кмітливі!

Беріть участь у конкурсі та вигравайте призи!