З компанією «УРА! Переїзд» переїжджати весело і душевно!

Лічильник переїздів: 7888

Перевозив новий холодильник висотою 2м. і вагою близько 90кг. з підняттям на 8-й поверх багатоповерхівки по сходовій клітці. Хлопці зробили все дуже професійно. На холодильнику жодної подряпини. Дуже задоволений якістю послуг. Рекомендую.

З компанією «УРА! Переїзд» переїжджати весело і душевно!

Душевний та веселий переїздПереїзд - це завжди відповідальний та кропіткий захід, який вимагає багато уваги, часу і сил. Саме тому ми правильно плануємо свою роботу і всебічно піклуємося про своїх клієнтів, здійснюючи перевезення вантажів завжди якісно, ​​душевно  та весело.

Так сталося і на нашому  черговому завданні компанії «УРА! Переїзд»

Крім основної роботи співробітники компанії змогли розвеселити маленьких учасників переїзду і запропонували їм цікаву гру з коробками. Використовувані нашою компанією коробки мають відмінні характеристики міцності та, як виявилося, відмінно підходять для розваг з дітьми. Спорудивши з них роботів і запропонувавши дітям самим стати ними, працівникам і клієнтам вдалося непогано повеселитися. Дитячі посмішки та крики, море позитиву і розваг — з нами переїзд може стати незабутньою пригодою в житті малюків.

веселий переїзд веселий переїздвеселий переїзд

Переїзд з нашою компанією завдяки креативу і винахідливості став куди більш приємним і допоміг отримати максимум позитивних емоцій малюкам та їх батькам. Тому доручаючи свій переїзд нашій компанії, кожен клієнт може бути впевнений не тільки в професіоналізмі та якості робіт з перевезення вантажів, але й в уважності наших співробітників до дітей та їх потреб.