Пакувальні матеріали, коробки в оренду | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Дякую, хлопцям за опреративну роботу, все швидко якісно, рекомендую компанію усім бажаючим, до переїзду

Пакувальний матеріал в оренду – коли це вигідно?

Пакувальні матеріали в орендуОдне із самих складних завдань, яке виникає в процесі переїзду, незалежно від того, йде мова про офісний чи квартирний мувінг, - це створити максимально комфортні та безпечні умови саме для вантажу. Тобто Ваша побутова і офісна техніка, книги та посуд, одяг та меблі повинні переїхати неушкодженими, цілими і не загубитися по дорозі. І навіть якщо довірити своє майно професійним перевізникам, все одно, для гарантування безпечного переїзду необхідно використовувати спеціальні матеріали для упакування.

Причому мова йде не про вживані коробки невідомого походження та старі газети, а про професійний пакувальний матеріал, який можна придбати або в будівельних гіпермаркетах, або безпосередньо у moving компанії.

Чим відрізняється професійні пакувальні матеріали від звичайних?

В першу чергу своєю міцністю, вантажопідйомністю та функціональними відмінностями. Наприклад, є матеріал, який спеціально розроблений для пакування речей зі скла чи кераміки, дорогоцінних металів чи каменю. Окремо є матеріали, які використовуються при пакуванні та перевезенні техніки (як побутової, так і офісної).

Ще однією особливістю професійного пакувального матеріалу є його продуманий дизайн та розміри.

Як підібрати «упаковку»?

Підбір відповідного пакувального матеріалу – дуже важливе завдання, яке слід довірити професіоналам. Навіть якщо Ви плануєте перевозити свої речі власними силами, не завадить проконсультуватися у «профі» щодо пакувальної плівки чи паперу, функціональні властивості яких можуть відчутно відрізнятися, в залежності від їх виду.

Наприклад, пакувальна плівка може бути звичайна, бульбашкова або повітряно-бульбашкова. А пакувальний папір може бути універсальним або спеціальним під вироби зі скла чи для дзеркал.

Окрім того, спеціаліст мувінгової компанії дасть пораду щодо необхідної кількості «упаковки» (в залежності від виду переїзду, кількості та типу речей тощо).

Оптимальний варіант - оренда

Професійна «упаковка» не тільки чудово справляється зі своїми функціями і забезпечує неушкодженість речей, але й відрізняється досить високою вартістю. Це зрозуміло, адже для її виробництва використовують сучасну екологічно безпечну сировину, яка з одного боку є надійною і витривалою, а з другого – не створює загрози навколишньому середовищу.

Питання ціни пакувального матеріалу можна вирішити дуже просто. Якщо переїзд не є Вашим хобі, і Ви не плануєте це перетворювати у регулярний процес, радимо скористатися можливістю оренди деяких видів упаковки.

Що доцільно орендувати?

Орендувати, наприклад, пакувальну плівку недоцільно, бо навряд чи вживана плівка стане ще раз в нагоді. Але спеціальні коробки з гофрокатрону або навіть з фанери можна взяти в оренду на час переїзду.

Ми пропонуємо коробки універсальні, файлові (для документів, дисків та книг), гардеробні (для перевезення одягу), з гофрокартону для перевезення посуду та цінних предметів інтер’єру.

Навіть при наявності професійних вантажників і спеціально оснащених автомобілів, перенесення наповнених речами коробок може додати труднощів. Особливо якщо йде мова по коробки з книгами або технікою. Інколи вони буквально за дві хвилини стають майже непідйомними. Для таких випадків ми пропонуємо орендувати транспортні рокли та спеціальні євро піддони.

Євро піддони мають стандартні розміри і підходять під будь-який вид транспорту. А їх використання може суттєво спростити та пришвидшити процес навантажування та розвантажування речей.

Переїзд – справа важка не тільки для споживача, а й для його бюджету. Щоб максимально зменшити навантаження на Ваші фінанси, пропонуємо скористатися можливістю оренди пакувального матеріалу, що суттєво зменшить витрати, пов’язані з переїздом. Тим більше, що доставка пакувального матеріалу та його подальший вивіз з об’єкту включена у вартість оренди.