Оренда рокли, гідравлічного візка | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Домовилась в обід про перевезення піаніно - ввечері того ж дня привезли і дружно занесли на 7-ий (!!!) поверх. Піаніно обгорнули, розібрали, перевезли і після того десь за 20 хв вже стояло воно у квартирі. Оператор по телефону запропонував ще послуги майстра по налаштуванню інструмента, який приїхав з вантажниками і за додаткову оплату гарно підрехтував піаніно. Роботою я задоволена, ціни не найвищі у Львові. Менеджер дуже привітний :) майстер по налаштуванні музичного інструмента справив враження хорошого спеціаліста! Дякую за гарну співпрацю :) А ще приємно знати, що частинка прибутку йде на допомогу АТО! Так тримати, хлопці!!! :)

Вантажне устаткування: оренда рокли

 оренда рокли у ЛьвовіЖиття – річ непередбачувана! Сьогодні все стабільно, а завтра треба змінювати оточення, адресу або місце роботи. Переїзд у нову квартиру або офіс, відкриття власної крамнички або складського приміщення – і тільки від господаря залежить обслуговування власного бізнесу.

Транспортування вантажів здійснюється за допомогою:

 • власних м’язів;
 • допомоги найманих працівників;
 • вантажних пристроїв різних габаритів.

Певна річ, що власна м’язова сила – це недорого. Але чи зможете Ви перенести багато вантажу? А час, а травми і лікування?

Наймані працівники – це заробітна плата, податки, соціальні гарантії. А якщо така кількість персоналу не потрібна на постійній основі?

Вихід для малого підприємця – це оренда вантажного устаткування невеликих габаритів, але високої вантажопідйомності. Такої як рокла або гідравлічний ручний візок.

Рокли: історична довідка

Історія нескладної конструкції бере свій початок ще в середині ХХ століття. Інженери фінської компанії «Rautatyo Oy» створили перший гідравлічний візок. Пізніше фірму-виробника перейменували в «Rocla Oy», звідки і пішла народна назва «рокла».

Цей вантажний пристрій має платформу із 2-х стріл або вили, незалежні колеса. Це дозволяє використовувати роклу в приміщеннях з нерівною підлогою. Відрізняються гідравлічні візки за вантажопідйомністю, наявністю додаткових пристроїв – ваг, габаритами направляючих платформ. Стандартні розміри устаткуванням становлять близько 1150х540 мм.

Цей візок зарекомендував себе, як найякісніший пристрій, призначений для перевезення і переміщення вантажів. Використовують роклу практично скрізь: в супермаркетах, в торгових центрах, на складах, промислових підприємствах. Клієнти називають її «універсальною технікою», яка допомагає заощадити не тільки час, але і бюджет підприємства.

Де і як орендувати гідравлічний візок?

Компанія-перевізник «УРА! Переїзд» пропонує прокат рокли у Львові для потреб малого і середнього бізнесу, а також для власного користування.

Особливості оренди рокли у Львові:

 1. Компанія «УРА! Переїзд» пропонує гідравлічні візки вантажопідйомністю 1,5 тони.
 2. Ціна оренди роклі у Львові становить 300 гривень за 1 добу. Завдаток за пристрій – 2000 гривень. Після закінчення строку використання устаткування завдаток повертається замовнику.
 3. Якщо термін оренди становить більш як 10 діб, то компанія доставить і забере гідравлічний візок за власні кошти. В іншому випадку вартість доставки устаткування становить 450 гривень.

Детальні технічні характеристики рокли від «УРА! Переїзд»

 • Вантажопідйомність 1 500 кг;
 • Довжина рокли 1 500 мм;
 • Довжина вил рокли 1 150 мм;
 • Ширина вил рокли 560 мм;
 • Ширина між зовнішніми торцями коліс 470 мм;
 • Висота ручки рокли 1180 мм;
 • Діапазон підйому рокли від землі 85-200 мм;
 • Тип коліс – поліуретан, як спереду так і ззаду;
 • Вага рокли 85 кг.

Важливо! Дане устаткування призначено виключно для підіймання та переміщення вантажів. Під час експлуатації необхідно дотримуватись правил з експлуатації та технічного обслуговування рокли. Користуватися обладнанням можуть тільки люди, ознайомлені з особливостями його роботи, технікою безпеки та технічним обслуговуванням гідравлічного візка. Перед тим, як використовувати роклу, обов’язково ознайомтеся з нашими детальними порадами щодо використання рокли.

Потрібно перевезти товар, меблі або коробки з речами? Звертайтесь до мувінгової компанії «УРА! Переїзд»! Ми допоможемо не тільки упакувати, завантажити або розвантажити, доставити товар за певною адресою, але запропонуємо додаткове устаткування на умовах оренди. Це допоможе зберегти кошти кожному підприємству!