Дачний переїзд | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Дякую, хлопцям за опреративну роботу, все швидко якісно, рекомендую компанію усім бажаючим, до переїзду

Дачний переїзд – більше ніж просто перевезення речей

Якісний переїзд на дачу: вантажівки, пакувальники і не тільки.

В дитинстві ми всі з нетерпінням чекали на літо. Адже це час канікул, час перебування в заміському будинку з усіма перевагами дачного відпочинку (зустрічі з друзями, шашлики, купання в озері). Такий собі рай, розташований недалеко від міста.

Та по мірі того як ми дорослішали і починали приймати все активнішу участь не тільки у відпочинку, а й у сезонному мувінгу, ставало зрозумілим, чому при фразі «прийшло літо, переїздимо на дачу» раділи тільки діти. Для дорослих це літнє переселення перетворювалося на справжнє стихійне лихо, причому подвійне. Адже спочатку речі треба було привезти на дачу, а по закінченню сезону, більшість із них, мали повернутися до міста. Добре якщо було власне авто, а якщо ні?

Як сьогодні проходять дачні переїзди з допомогою професіоналів?

Сьогодні все набагато простіше. Ви телефонуєте до нас, а все інше – то є справа наших спеціалістів, які володіють усіма професійними секретами мувінгової справи.

При такому транспортуванні передбачено виїзд за межі міста, отже і вартість послуг мувінгової компанії буде дещо іншою, ніж, наприклад, при замовленні послуги "Перевезення квартири". Щоб тарифи на послуги не стали для замовника несподіванкою, наш спеціаліст детально розробляє маршрут перевезення і обирає варіант переїзду оптимальний по вартості і часу. Крім того, Ви можете скористатися одним з пакетів для значної економії на окремих послугах.

До речі наші професійні водії враховують не тільки далекі відстані, а й «складні дорожні умови». Адже не до всіх дачних поселень веде асфальтована траса.

А що буде з речами у вантажівці?

Ще однією специфікою цього мувінгу є те, що речі, особливо меблі і побутова техніка, зазнають вже не першого переміщення, отже потребують ще більш делікатного поводження, і, звісно ж, незабуваємо про перевезення тварин. Крім того, під час дачного переїзду можуть перевозитися садовий інвентар, розсада, саджанці тощо. Та наші спеціалісти готові до будь-якого вантажу. Ви можете бути спокійними за свої речі, що знаходяться у наших вантажівках!

Яким чином можна переїжджати?

  • Повний переїзд, при якому транспортуванню підлягає велика кількість речей, в тому числі меблі, техніка, книги, квіти і навіть музичні інструменти.
  • Частковий, при якому необхідно перевезти одну-дві габаритні речі, наприклад, холодильник.

Також наша компанія пропонує пакети послуг, якими зручно скористатися саме під час повного переїзду

  • «Економ». Послуги перевезення включають тільки основні види робіт. Найекономніший варіант.
  • «Базовий». До основних додаються супутні послуги, що значно збільшує комфорт замовника при перевезенні.
  • «Еліт». Перевезення відбувається у форматі «під ключ» і на 100% проводиться спеціалістами нашої компанії.

Детальніше ознайомитися с пакетами, які дозволяють суттєво зекономити на окремих видах послуг та спростити перевезення, можна тут.

Незалежно від кількості речей, що підлягають перевезенню, та відстані до пункту призначення, ми організуємо перевезення так, щоб літо у Вас почалося зі слів «УРА! Переїзд».