Квартирний переїзд під ключ, ціна | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Вже вдруге скористався їх послугами - спочатку переїздив в орендовану квартиру, а минулого тижня - вже у свою новобудову. Дякую хлопцям за класну роботу - все перевезено вчасно, без пошкоджень та зусиль з мого боку.

Переїзд квартири – вперед до нового

переїзд квартири недорого

Кажуть, що друзів перевіряють у стресових ситуаціях. А що для жителя мегаполісу може бути екстремальнішим за переїзд? Тільки терміновий квартирний переїзд під ключ. Спакувати та перевезти скарб, який наживали багато років, завдання з непростих, особливо якщо намагатися його вирішити власними силами. Раптом виявляється, що друг з авто, на якого Ви розраховували, зайнятий, а інші, які обіцяли допомогти з переміщенням речей, кудись зникли. Щоб уникнути подібного негативу, радимо організацію перевезення Ваших речей довірити професіоналам.

Чому саме з нами варто проводити квартирний переїзд?

Тому що ми пропонуємо повний пакет послуг. Вам достатньо зателефонувати і узгодити, зручний для Вас, час приїзду нашого спеціаліста. Телефонна консультація, під час якої Ви отримаєте максимальну інформацію про наші послуги та умови співробітництва – безкоштовна. Виїзд спеціаліста до Вашої квартири для проведення оцінки обсягу робіт, розрахунок вартості, складання кошторису, розробка плану робіт, який включатиме детальний перелік всіх послуг - входять в загальну вартість.

Після підписання договору на надання мувінгових послуг ми беремо на себе всі Ваші клопоти, пов’язані з перевезенням меблів, особистих речей, книг, творів мистецтва тощо зі старої квартир на нову.

Переваги квартирного переїзду у Львові та області з нами:

  • професійне пакування речей сучасними матеріалами та з допомогою спеціального інструментарію, що гарантує їх цілісність та неушкодженість; 
  • всі етапи переміщення речей з квартири до авто і з авто до нового помешкання проводять наші вантажники з досвідом роботи, що гарантує делікатне поводження з Вашим скарбом; 
  • «делікатність» переїзду додатково забезпечується використанням транспортного засобу, спеціально оснащеного саме для перевезення речей та майна;
  • переїзд квартири з нами - це недорого!
  • можливість оформити один з трьох пакетів, для економії на окремих послугах.

Для Вашої зручності наступні пакетні можливості перевезення квартири:

  • бажаєте переїхати швидко та дешево і готові приймати активну участь у переїзді – для Вас пакет «Економ»
  • бажаєте зробити квартирний переїзд більш зручним та менш помітним у Вашому розпорядку дня – обирайте пакет «Базовий»
  • для тих, хто хоче звести свою участь в переїзді тільки до оформлення договору на надання мувінгових послуг – пакет «Еліт», який включає все, і навіть більше, ніж потрібно для швидкого, зручного, безпечного переїзду.

Послуги по квартирному переїзду під ключ, окрім перевезення включають: навантажувальні та розвантажувальні роботи, пакування та розпакування речей, відключення та підключення побутової техніки, аудіо та відео приладів, збірку та розкладання меблів і, звичайно, вивіз будівельного та пакувального сміття. Організовуємо переїзд не тільки по області, а й по Львові та по Україні.

З нами Ваші речі переїдуть швидко та делікатно, а Ваші друзі залишаться друзями, і Вам не доведеться перевіряти ні перших, ні других на міцність та витривалість.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 24 години на день – переїзд Вашої квартири може відбутися в будь-який зручний для Вас час!