Перевезення меблів Львів. Перевезти шафу, диван | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Годину тому завершився і мій переїзд :) Раніше і не міг подумати - наскільки можна спростити собі життя - довіривши таку справу - дійсно професіоналам мувінгу. Завдання було трішки нетиповим, декілька точок на маршруті, повернення на стартову і т.д. Але хлопці справились з ним дуже якісно і швидко. Вантажники - працювали оперативно, без півгодинних "перекурів" і штучних затягувань часу. Водій - професійними маневрами підганяв бус максимально близько до точок загрузки/вигрузки....все, що мені залишилось - це спостерігати за їх роботою попиваючи ранкову каву :) Що дійсно вразило, так це те - що переїзд відбувся ЗНАЧНО швидше, ніж планувалось попередньо, а відповідно і дешевше :) і не зважаючи на оперативність все доїхало цілим і не ушкодженим. Тому хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :)

Перевезення квартирних меблів – врахувати все!

Перевезення меблів від УРА! Переїзду

Незалежно від того, йде мова про квартирний чи офісний переїзд, основним елементом для перевезення є меблі. Причому і при мувінгу офісу, і при транспортуванні меблів для житлових приміщень, люди стикаються з однаковими складнощами. І справа не завжди у вазі або габаритах, адже не кожен перевізник зможе запропонувати здійснити такий переїзд недорого для Вас. Тому краще звертатися до спеціалізованих компаній, як наша.

Проблеми, які найчастіше виникають при перевезенні меблів

• Габарити

В приміщені меблі знаходяться у зібраному вигляді, тобто «в повний зріст», який може не співпадати з дверним отвором чи розмірами ліфту. Вирішити цю проблему дуже просто – вантаж необхідно розібрати на елементи, самий габаритний знести по східцям. А щоб в результаті таких маніпуляцій меблі не втратили свого зовнішнього вигляду, всі перевезення меблів повинні виконуватися професійними збірниками-столярами і вантажниками, які крім досвіду роботи володіють спеціальним інструментами.

• Крихкість

Навіть тумби з міцного канадського дуба потребують при транспортуванні делікатного поводження, особливо якщо мова йде про вставки зі скла чи дзеркала. Для того щоб дзеркальні, скляні, лаковані поверхні меблів не постраждали під час транспортування, використовують сучасні пакувальні матеріли і технології. Правильне пакування – це гарантія неушкодженості меблевих елементів. Підібрати оптимальний пакувальний матеріал та кращий спосіб пакування може тільки спеціаліст з багаторічним досвідом роботи.

• Вага

Навіть сучасні комп’ютерні столи та шафи-купе, виготовлені з інноваційних матеріалів, мають чималу вагу і створюють труднощі при перевезенні. Наприклад, деякі меблеві модулі потребують використання спеціального транспорту та навантажувально-розвантажувального обладнання. Тільки досвідчені спеціалісти справляться з розташування меблів в машині, забезпечать його фіксацію і довезуть до власника цілим і неушкодженим.

• Меблеві елементи - це не меблі

Те що розібрати будь-що набагато легше, ніж зібрати, знають усі. Коли замовник довіряє перевезення шафи нашій компанії, в результаті він очікує побачити його в первісному, тобто зібраному вигляді. Вирішити цю проблему допоможе професійний мебляр-столяр, який є в команді мувінгової компанії.

Скільки коштує перевезення меблів по Львову?

У рамках комплексного переїзду з квартири або офісу ціна на перевезення меблів пакетна, тобто оплачується весь комплекс послуг з мувінгу. Якщо ж Вам потрібно перевезти шафу або диван, ліжко і т.п., вартість перевезення розраховується по кожній послузі окремо: вантажники від 210 грн/год оренда вантажівки від 320 грн/год. Більш докладно про вартість в конкретно Вашому випадку дізнавайтеся у нашого менеджера.

Кращі вантажники та пакувальники у Львові, які працюють в нашій мувінговій компанії, вирішать всі складнощі

Професійний підхід при перевезенні квартирних меблів дозволяє нам оперативно вирішувати будь-які проблеми, навіть такі, які прийнято називати форс-мажором. Наприклад спеціалістам нашої компанії складні погодні умови не стануть на заваді.

Ми працюємо для Вас і вночі і вдень, і в дощ і в сніг.