Лічильник переїздів: 7376

Зрогумів що поревозити весь свій хлам своїм легковим автомобілем не хочу почав гуглити та натрапив на ваш сайт. Переїзд відбувався у неділю 04.02.18: зателефонував, дуже класно проконсультували по автомобілю який підійде та кількості вантажників(не намагались впарити на більшу кількість часу, та більше авто). Домовились на 14 годину і рівно о 14 - дзвінок у двері, це були два хлопці:Тарас та Олександр, приїхали вони на чорному, чистому як ззовні, так і всередині спрінтері. Носили все швидко та головне обережно і вже за 2 години речі, деякі меблі та квіти були перевезені з трьох кімнатної у двох кімнатну квартиру. Ще раз велике дякую Тарасу та Олександру і сервісу «Урапереїзд». Буду рекомендувати іншим!

Перевезення офісних меблів

перевезення офісних меблів

Східні мудреці казали, що жити в часи змін – погана річ, але були не зовсім праві. Адже зміни – це завжди на краще, навіть якщо на перший погляд здається навпаки.

Переїзд – це зміна місцерозташування офісу, оточення, атмосфери. Це нові можливості і перспективи. А для того, щоб технічна сторона питання не зіпсувала радість від відчуття нового та робота компанії не була паралізована на кілька тижнів, організацію переїзду слід довірити професіоналам.

Причини пошкодження офісних меблів під час непрофесійного перевезення:

  • недбале ставлення вантажників;
  • відсутність якісного пакувального матеріалу;
  • використання транспорту, не облаштованого спеціальними фіксуючими системами і т.д.

Вам потрібні не тільки вантажники

Перевезення офісних меблів мають проводити не просто вантажники з досвідом роботи, а професійні столяри та меблярі. Адже послуга включає роботи по розбиранню, пакуванню, збиранню та розташуванню офісного майна.

Як правило, меблі для офісу коштують чимало і для замовника дуже важливо бути впевненим в їх неушкодженості під час транспортування. Ми з розумінням ставимося до цього бажання і гарантуємо безпеку та цілісність Вашого вантажу.

Чому для перевезення офісу краще звертатись саме до нас?

Довіряючи нам перевезення офісних меблів Ви можете забути про відколи та тріщини, подряпини, пошкоджену окрайку тощо. Адже наші спеціалісти мають багаторічний та успішний досвід роботи, а також вони забезпечені професійним інструментом та спеціальним обладнанням. Окрім того, ми здійснюємо перевезення не лише по Львову, а й за межами міста та області.

Наші транспортні засоби оснащені фіксуючими системами, необхідними для безпечного транспортування шаф, комп’ютерних столів, секретерів (як в зібраному так і розібраному виді). Ми пропонуємо пакувальний матеріал, який відрізняється щільністю, фактурою та підбирається в залежності від виду вантажу.

Перевезення офісних меблів з нами - це просто, швидко та недорого!