Лічильник переїздів: 2911

Годину тому завершився і мій переїзд :) Раніше і не міг подумати - наскільки можна спростити собі життя - довіривши таку справу - дійсно професіоналам мувінгу. Завдання було трішки нетиповим, декілька точок на маршруті, повернення на стартову і т.д. Але хлопці справились з ним дуже якісно і швидко. Вантажники - працювали оперативно, без півгодинних "перекурів" і штучних затягувань часу. Водій - професійними маневрами підганяв бус максимально близько до точок загрузки/вигрузки....все, що мені залишилось - це спостерігати за їх роботою попиваючи ранкову каву :) Що дійсно вразило, так це те - що переїзд відбувся ЗНАЧНО швидше, ніж планувалось попередньо, а відповідно і дешевше :) і не зважаючи на оперативність все доїхало цілим і не ушкодженим. Тому хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :)

Перевезення тварин – ще не пасажир, але вже і не вантаж!

Комфортний переїзд з домашніми тваринами

Важко знайти сучасну родину в якої б не було собаки чи кішки в будинку. А коли мова йде про сільське населення, то тут часто членами сім`ї є і птиця, і худоба. На щастя кочовий спосіб життя наших предків залишився в минулому, але й сьогодні виникають ситуації, коли родина переїжджає з квартири на іншу, а то й і в інше місто.

Переїзд – це чудова можливість «перетрясти» нажитий за роки скарб та позбутися зайвого і непотрібного. Але це аж ніяк не про домашнього улюбленця, адже ми несемо відповідальність за тих, кого приручаємо.

Сьогодні вже не треба робити жахливий вибір між «віддати в добрі руки» чи «залишити сусіду». Завдяки послугам нашої мувінгової компанії Ваші улюбленці переїдуть разом із Вами з повним комфортом.

Як ми перевозимо тварин. Особливості роботи

  • В залежності від виду тварини, ми пропонуємо переїзд в супроводі господаря чи без нього.
  • Власний автопарк спеціально облаштованих авто дозволяє нам перевозити не тільки домашніх тварин, а й велику худобу в т.ч. коней, корів і т.д.
  • В своїй роботі ми керуємося «ветеринарно-санітарними правилами перевезення тварин» і залежно від виду «пасажира» підбираємо оптимальний тип транспорту та кращий варіант «мувінгу». Наприклад, для перевезення собак наші авто облаштовані спеціальними сітками та вольєрами. Кішок, гризунів, невеликих за розмірами собак перевозять, зазвичай, у спеціальних пластикових переносних клітках.

У разі якщо Ви переїжджаєте далі, ніж Львів

Поїздки з Вашими домашніми улюбленцями, особливо на далекі відстані, можуть стати справжнім стресом і визвати емоційне перевантаження. Щоб уникнути цього, ми намагаємося створити максимально зручні і комфортні умови для таких незвичних пасажирів (вентиляція, відсутність шуму, протягів тощо).

Якщо планується тривала подорож ми забезпечуємо компетентний супровід «пасажирів», який включає годування, напування, відпочинок в дорозі, і навіть, надання екстреної ветеринарної допомоги.

Радимо також скористатися нашими порадами щодо правильного перевезення тварин, якими у своїй роботі користуємось і ми.

Довіряючи нам свого домашнього улюбленця Ви можете бути спокійні за його життя та здоров’я. Наші спеціалісти зроблять усе можливе, щоб він не помітив Вашої відсутності.