Лічильник переїздів: 6403

Користувався послугою 3 -5 разів в межах міста до 1 год часу, все було на вищому рівні, єдине що плата за 2 год напрягала. Постійних клієнтів для компанії не існує. Сьогодні замовив перевезення 500 цегол з Дублян на Сихів з послугою вантажника. Спочатку ціна 240 грн за бус+65 грн вантажник. Через 10 хв, вантажник став вартувати 100 грн, ще через 10 хв бус +50 грн. Про нахабство оператора мовчу... Замовив приватника за 300 грн. Шкода, але це була моя остання співпраця з вами!

квартирний переїзд перша ніч

 

Коробка "першої ночі" у новому домі

Після прибуття на нове місце ви будете здивовані, як багато речей знадобиться вам у перші ж години перебування в новому помешканні.

Квартирний переїзд слід розпочинати з пакування речей першої необхідності, виділивши для них окрему коробку (назвемо її коробка першої ночі), щоб потім не проклинати усе на світі через пошуки зубної щітки чи ще якоїсь дрібнички.

Особисту увагу приділіть сумочці (яку краще взагалі не випускати з рук), в якій будуть міститись документи - паспорти, свідоцтва про народження, документи на квартиру і таке інше. Радимо тримати завжди їх поряд, щоб у метушні вони не загубились узагалі або ж не залишити їх у старому помешканні.

Пакунки з речами першої необхідності слід підписати та завантажити у машину в останню чергу, щоб їх можна було легко дістати. Така коробка стане вам у пригоді, особливо якщо у Вас маленькі діти. 

Компанія "УРА! Переїзд" підготувала невеликий список найнеобхідніших речей, які повинні міститись у коробці "першої ночі". Хоча її вміст залежить від Ваших потреб, тож просто додайте до загального списку все, що необхідне особисто вам.

коробка першої ночі