Лічильник переїздів: 3687

Два тижні тому я подзвонила в агенцію "Ура переїзд!", і попросила допомогти з переїздом у той самий день (ну як день.. в найближчі декілька годин). Я з'їзжала з квартири, де мала віддати ключи о восьмій вечора і переїжджала у нову, яку орендувала лише вранці. Вільних вантажних машин не було. Але менеджер, який приймав замовлення, зорієнтувався дуже швидко, оцінив кількість наших речей, взяв мінівен і під'їхав сам вже за пів години. Ну що сказати, не були б хлопці в "Ура переїзд!" такі розторопні, сиділа б я зі своїми речами під домом ще Бог зна скільки років. Мої речі якраз вмістилися у мінівен і за годину я вже була в новій оселі. Не можу уявити, щоб переїзд пройшов легше. Дякую, що не стали пояснювати що треба робити все заздалегідь, а просто приїхали. Сподіваюсь, ви збережете якість своїх послуг на тому ж рівні, бо я маю намір рекомендувати вас своїм друзям. Дякую!

квартирний переїзд перша ніч

 

Коробка "першої ночі" у новому домі

Після прибуття на нове місце ви будете здивовані, як багато речей знадобиться вам у перші ж години перебування в новому помешканні.

Квартирний переїзд слід розпочинати з пакування речей першої необхідності, виділивши для них окрему коробку (назвемо її коробка першої ночі), щоб потім не проклинати усе на світі через пошуки зубної щітки чи ще якоїсь дрібнички.

Особисту увагу приділіть сумочці (яку краще взагалі не випускати з рук), в якій будуть міститись документи - паспорти, свідоцтва про народження, документи на квартиру і таке інше. Радимо тримати завжди їх поряд, щоб у метушні вони не загубились узагалі або ж не залишити їх у старому помешканні.

Пакунки з речами першої необхідності слід підписати та завантажити у машину в останню чергу, щоб їх можна було легко дістати. Така коробка стане вам у пригоді, особливо якщо у Вас маленькі діти. 

Компанія "УРА! Переїзд" підготувала невеликий список найнеобхідніших речей, які повинні міститись у коробці "першої ночі". Хоча її вміст залежить від Ваших потреб, тож просто додайте до загального списку все, що необхідне особисто вам.

коробка першої ночі