Лічильник переїздів: 7220

Велика подяка всьому колективу компанії "Ура!Переїзд" за відмінний сервіс справді європейського рівня, пунктуальність та ідеальне ставлення до клієнта! Порекомендували родичі і з огляду на мій більш ніж 10 річний досвід переїздів, поставилась до компанії-перевізника зі скепсисом, але змінила свою думку буквально з першої хвилини спілкування з менеджером Маркіяном. Звернулися в компанію в пятницю зранку, і вже пообіді ВСЯ квартира ідеально запакована поїхала на нове місце проживання! Речі, в тому числі важкі обємні меблі, розібрали, перевезли і зібрали в лічені години. Надали в оренду пакувальний матеріал, коробки, підзаражали позитивом і хорошим настроєм!! Дуже дякую і рекомендую всім! Найкраще співвідношення ціни/якості послуг/ставлення до клієнта, яке тільки можна побажати! Успіхів Вам, розвитку, вдячних клієнтів!!!

Переїзд від дівчини – не проблема!

переїзд хлопця від дівчини

Дівчата дуже болісно переживають розрив з хлопцем: плачуть, заїдають горе, п’ють вино на кухні з подругами і жаліються, як їм не щастить. А от хлопці ставляться до цього зовсім інакше, наприклад ось реальна історія про те, як хлопець переїжджав від колишньої.

Реальна історія компанії

Подзвонив нам в компанію «УРА! Переїзд» якось хлопець, щоб замовити вантажне таксі. Повідомив адресу і каже «як приїдете то дівчина винесе вам речі, а ви доставите їх мені на адресу і там я їх заберу». Добре, подумали ми, і ватажники відправились за вказаною адресою. Біля під’їзду їх чекала дівчина, що тримала в руках обережно складені речі. Вона принципово не впустила нас до квартири і сказала, що все спакувала та винесла сама. Чоловічими речами дівчата ніколи не розкидаються, складають самостійно, замовляють мінімальний виклик і чекають. Речей у хлопців як правило в 3-4 рази менше, ніж у дівчат, але не дивлячись на це, є хлопці, які замовляють дві вантажні машини аби забрати пакет з одягом. Для них це просто привід посміятися і відволіктися з друзями, які приходять і як група підтримки розказують йому, що «в нього таких ще будуть сотні».  Іноді доходить до абсурду і хлопець просто мовчи віддає ключі і наша мувінгова компанія повинна сама зайти в помешкання без господаря і зібрати речі. На таке ми ніколи не погоджуємося, тому що не маємо права знаходитись в квартирі не в присутності відповідальної людини.

Питання колишньої та чайові

Колишня замовника постійно намагається розпитати вантажників чи водія, про деталі переїзду: скільки коштує, куди веземо, як хлопець буде розраховуватися. Хлопці не просять тримати нову адресу в таємниці, тому ми відкрито повідомляємо, де буде жити її колишній. Хлопцю завжди є куди піти: чи то до друзів, чи до родичів, а може винайняти іншу квартиру. По виконанню роботи хлопець ніколи не залишає чайових, бо його це питання не бентежить, адже робота є робота і «коли йому не доплачують, то чому він повинен».

Особливість хлопців

Головною відмінністю переїзду хлопця від дівчини є те, що хлопець завжди всім розказує, що це він сам пішов, навіть якщо насправді його вигнала дівчина. Він вважає, що дуже соромно зізнатись у тому, що ним так просто може керувати дівчина. Але при цьому сам після розриву ніколи її не ображає, цікаво, може тому, що йому шкода?