Перевезення піаніно, фортепіано: поради

Лічильник переїздів: 7888

Зрогумів що поревозити весь свій хлам своїм легковим автомобілем не хочу почав гуглити та натрапив на ваш сайт. Переїзд відбувався у неділю 04.02.18: зателефонував, дуже класно проконсультували по автомобілю який підійде та кількості вантажників(не намагались впарити на більшу кількість часу, та більше авто). Домовились на 14 годину і рівно о 14 - дзвінок у двері, це були два хлопці:Тарас та Олександр, приїхали вони на чорному, чистому як ззовні, так і всередині спрінтері. Носили все швидко та головне обережно і вже за 2 години речі, деякі меблі та квіти були перевезені з трьох кімнатної у двох кімнатну квартиру. Ще раз велике дякую Тарасу та Олександру і сервісу «Урапереїзд». Буду рекомендувати іншим!

Перевезення піаніно, фортепіано: поради


перевезення фортепіано у Львові

Присутність фортепіано у квартирі чи будинку завжди викликає приємні враження у гостей помешкання, адже вони розуміють наскільки приємно насолоджуватися грою та звучанням такого потужного та тендітного інструменту. З давніх давен і по сьогодні гра на фортепіано залишається дуже популярною серед мешканців міста Львова. За опитуваннями проведеними у 2013 році Львівською музичною школою майже у кожній 17-й квартирі є піаніно, а у кожній 865-й квартирі кабінетний рояль.  

Фортепіано - збірна назва класу ударно-клавішних музичних інструментів — роялів і піаніно. Джерело звуку у фортепіано — металеві струни, які за допомогою кілків натягнуті на резонансну чугунну деку, що починають звучати від удару дерев'яних молоточків, а молоточки приводяться в дію натиском пальців на клавіші. В свою чергу розрізняють: піаніно – резонансна дека розташована вертикально і відповідно струни натягнуті зверху до низу та рояль – резонансна дека знаходиться горизонтально і струни натягнуті з боку в бік.

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

В наш час, у місті Львів, найбільшою популярністю користуються піаніно, адже вони займають менше місця в помешканні, більш придатні до перевезення і їхня вартість приблизно на 30-40% менша ніж у роялю. На сьогодні можна виділити три класи піаніно які можна побачити у мешканців Львові.

Перший клас - це пост радянські модель вагою до 300 кг. Вони призначені для аматорів та початківців, ідеально підходять для навчання. До них відносять піаніно торгових марок: "Кама" (90 кг), "Акорд" (200 кг), "Зоря" (250 кг), "Ластівка" (240 кг), "Елегія" (240 кг), "Ноктюрн" (250 кг), "Николай Рубинштейн" (210 кг), "Україна" (260 кг), "Кубань" (260 кг), "Білорусь" (245 кг). Габарити яких не перевищують: висота - 1,10 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60м.

Другий клас – це напівпрофесійні моделі піаніно вага яких до 400 кг. Вони переважно знаходяться у музичних закладах, концертних приміщеннях та професійних школах. До другого класу відносять піаніно торгових марок: "Красный Октябрь" (360 кг), "Красная Заря" (360 кг), "Родина" (300 кг), "Бартоломео Кристофори" (350 кг), "Беккер" (350 кг), "Бернштейн" (350 кг),  вагою до 400 кг. Габарити яких не перевищують: висота - 1,30 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60 м.

Третій клас – це антикварні піаніно виробництва переважно Австрії та Німеччини. Вони вирізняються великою вагою, наявністю декоративного оздоблення – підсвічників, люст та бра. До них відносять моделі "August Forster", "Bluthner", "Petrof / Weinbach" (330 кг), "Ronisch", "Rosler", "Scholze", "Zimmermann", "Wagner", "Geyer". Вага піаніно може досягати і 600 кг.

Щоб перевезти піаніно у Львові вам потрібно якісно підготуватися: орендувати необхідне обладнання, закупити пакувальний матеріал, замовити послуги чотирьох такелажників та вантажного буса на 10 м.куб.

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

Щоб зменшити вагу піаніно під час перевезення з нього можна зняти дві фронтальні кришки і кришку клавіатури. Вага піаніно при цьому зменшиться на 40-50 кг. Наполегливо не рекомендується знімати ударний механізм, адже він дуже тендітний і може легко пошкодитися під час переїзду.

Після демонтажу кришок потрібно все якісно упакувати, а саме піаніно прив’язати такелажними стяжками до спеціальної лапки яка слугуватиме захистом від ударів об сходинки.

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

Перенесення, спуск та підйом піаніно Львів на потрібний поверх це найскладніша частина самого перевезення. Адже все доводиться робити вручну і вага на одного вантажника може досягати до 100 кг. Для якісного перенесення піаніно використовуються такелажні ремені які опускаються під корпус лапки до якої і прив’язаний інструмент. 

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

Таке компонування ременів та обладнання дозволяє якісно і головне безпечно перенести інструмент до машини і потім підняти його на потрібний поверх. Категорично заборонено перевертати чи нахиляти піаніно під час перевозки, адже тоді можуть порватися всі струни на резонансній деці.

Розташовувати піаніно у вантажному відсіку автомобіля потрібно біля технічних отворів, які дозволяють якісно зафіксувати музичний інструмент такелажними ременями у кузові, так щоб він не перекинувся.

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

Прибувши на нове місце варто самостійно пройтися маршрутом до того місця де буде знаходитися піаніно, щоб переконатися що на сходовій клітці не має перепон для проносу інструменту і дверні пройоми більше 60-ти сантиметрів. Не рекомендується розташовувати піаніно біля батареї та на нерівній поверхні. Найкраще розташування для фортепіано біля зовнішньої стіни в куточку. Таке розташування дозволить уникнути і скарг від сусідів за надмірний шум.

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

Після перевезення на нове місце розпакуйте піаніно, поставте на місце раніше демонтовані кришки. Після цього за допомогою васерваги (водяного рівня) вирівняйте піаніно по горизонталі. Саме після цього майже 90% людей вважають справу з перевезення піаніно Львів - завершеною, але це не так. 

Музичні інструменти – дуже ніжний вантаж! 1

Компанія “УРА! Переїзд” пропонує унікальний пакет послуг - “Перевезення піаніно” у Львові. В нього входять наступні роботи:

  • упакування піаніно у вантажні одіяла і пакувальну стрічку для уникнення пошкоджень під час перевезення;
  • послуги 4-х професійних такелажників із ременями;
  • оренда лапки для переїзду піаніно та такелажних возиків;
  • спуск/підйом в сумі до 6-ти поверхів, за кожен наступний поверх доплата 50 грн;
  • робота спеціального вантажного автомобіля із ременями для фіксування вантажу, для безпечного його перевезення.

Ціна перевезення піаніно залежить від класу до якого воно відноситься:

Перший клас - це пост радянські модель вагою до 300 кг – вартість перевезення 3300 грн. Піаніно торгових марок: "Кама" (90 кг), "Акорд" (200 кг), "Зоря" (250 кг), "Ластівка" (240 кг), "Елегія" (240 кг), "Ноктюрн" (250 кг), "Николай Рубинштейн" (210 кг), "Україна" (260 кг), "Кубань" (260 кг), "Білорусь" (245 кг). Габарити яких не перевищують: висота - 1,10 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60м.

Другий клас – це напівпрофесійні моделі піаніно вага яких до 400 кг – вартість перевезення 3500 грн. Піаніно торгових марок: "Красный Октябрь" (360 кг), "Красная Заря" (360 кг), "Родина" (300 кг), "Бартоломео Кристофори" (350 кг), "Беккер" (350 кг), "Бернштейн" (350 кг),  вагою до 400 кг. Габарити яких не перевищують: висота - 1,30 м ширина - 1,5 м глибина - 0,60 м.

Третій клас – це антикварні піаніно виробництва переважно Австрії та Німеччини– вартість перевезення 3750 грн. Піаніно торгових марок: "August Forster", "Bluthner", "Petrof / Weinbach" (330 кг), "Ronisch", "Rosler", "Scholze", "Zimmermann", "Wagner", "Geyer". Вага піаніно може досягати і 600 кг.

Ознайомитися із фото-звітом як такелажники компанії “УРА! Переїзд” здійснюють перевезення піаніно у Львові можна за посиланням - тут.

Замовляйте послугу перевезення фортепіано у Львіві у компанії “УРА! Переїзд” і вже за 3 години ви зможете насолоджуватися його звучанням на новому місці.