Лічильник переїздів: 7376

Задоволений роботою компанії!!!Оператори все добре прорахували,машина була підібрана така як треба Буду переїжджати ще,скористаюсь послугою обов'язково

Як швидко та якісно провести складський переїзд

Корисні поради щодо складського переїзду

Якщо порівняти переїзд з хворобою, то особистий переїзд схожий на застуду чи нежить. Неприємно, створює додаткові труднощі, але можна лікуватися самотужки, без допомоги лікаря.

Так і з переїздом. Можна власними силами перевезти все майно, правда це займе набагато більше часу ніж при переїзді з мувінговою компанією. А от якщо порівняти з хворобою складський переїзд – то це вже застуда с ускладненнями, і без спеціаліста тут аж ніяк не обійтися. Ніяких порад, які б зробили перевезення складу легшим, просто немає, окрім однієї головної – замовити послуги надійної і досвідченої мувінгової компанії.

 Причини необхідності звертання до спеціалістів з перевезення

  • По перше, при складському переїзді перевозять не тільки вантаж у вигляді товару, а й у вигляді складського обладнання. Транспортування і першого, і другого вимагає наявності спеціальної техніки (навантажувачів, підйомників) та спеціального інструменту, що дозволить, при необхідності, швидко розібрати стелажі.
  • По друге, товар, який підлягає перевезенню, як правило, розрізняється за розмірами, вагою, крихкістю та цінністю. Отже вимагає «наукового», тобто логістичного підходу. Навряд чи серед Ваших працівників є спеціалісти складської та транспортної логістики у достатній кількості та з необхідним досвідом.
  • По-третє, складський переїзд відрізняється часовим обмеженням. Тобто і старе складське приміщення, яке треба залишити, і нове працюють за визначеним графіком і можуть зачинятися на вихідні чи у вечірній час. Отже графік переїзду має бути спланований до хвилини.
  • По четверте, підготовчий етап який включає пакування вантажу та розбір складського обладнання має проводитися професійними вантажниками з використанням спеціального пакувального матеріалу та оснащення. Наприклад, для більш зручного перевезення невеличких коробок варто використовувати піддони, які легко «переносяться» на вилах навантажувача.
  • По п’яте, в залежності від виду товару який слід перевозити, можливо виникне потреба в спеціально оснащених автомобілях. В першу чергу це стосується вибухонебезпечного вантажу. Негабаритні вантажі також повинні перевозитися на спеціальному транспорті, оснащеному сигнальною системою.

І наостанок

Крім завдання правильно зібрати та перевезти вантаж, при переміщенні складу стоїть не менш важливе завдання – правильно розпакувати товар. Саме тому спеціалісти мувінгової компанії розробляють не тільки графік та план переїзду, а й схему завантаження транспортного засобу, з урахуванням першочерговості розвантаження та специфіки вантажу.

Якщо Ви скористуєтеся послугами професійної мувінгової компанії, яка працює на ринку не перший рік і добре розуміється на потребах клієнтів, після перевезення на Вас чекає приємний сюрприз – жодної зіпсованої чи втраченої речі, все на своїх місцях в початковому вигляді. Таким чином, Ви зекономите не тільки час, а й кошти.

Перевезення складу – трудомісткий і складний процес, який вимагає і досвіду, і навичок, і техніки, і особливого підходу. Не варто намагатися здійснити складський переїзд самостійно, бо в результаті Ви втратите товар, гроші, час, а в кінці все одно звернетеся до професіоналів. То ж навіщо платити двічі?